„Mroczny Rycerz powstaje” w Cinema 3D [REPERTUAR]

  10

  Mroczny Rycerz powstaje, Prometeusz, Step Up 4 Revolutoion, Roman Barbarzyńca, a może Magic Mike? Zobacz na co warto w nadchodzącym tygodniu wybrać się do kina.

  – Już 27 lipca premiera filmu „Mroczny Rycerz powstaje”  z tej okazji zapraszamy wszystkich fanów Batmana na nocny pokaz premierowy filmu, który zacznie się minutę po północy z 26 na 27 lipca – informuje Aleksandra Walerowicz – Woźniak z Cinema 3D.

  MROCZNY RYCERZ POWSTAJE

  USA, od 15 lat, akcja/sci-fi/Warner/165 min

  Z 26/27 lipca minutę po północy

  9:15 12:30 15:45 19:00 22:15

  Minęło już osiem lat od zniknięcia Batmana, który w jednej chwili z bohatera stał się zbiegiem. Biorąc na siebie winę za śmierć prokuratora okręgowego, Harveya Denta, Mroczny Rycerz poświęcił wszystko dla tego, co on oraz komisarz Gordon uznali za wyższe dobro. Przez pewien czas kłamstwo było skuteczne, a działalność kryminalna w Gotham City została zmiażdżona dzięki Ustawie Denta, stworzonej w celu walki z przestępczością. Wszystko zmienia się wraz z przybyciem sprytnej włamywaczki, kobiety-kota, realizującej własny, ukryty plan. O wiele bardziej niebezpieczne jest jednak pojawienie się Bane’a, zamaskowanego terrorysty, którego bezwzględne zamiary wobec Gotham City zmuszają Bruce’a do powrotu z dobrowolnego wygnania. Ale nawet jeżeli Batman znów założy pelerynę i maskę, może okazać się zbyt słaby, by pokonać Bane’a.

  Cinema 3D zastrzega  sobie prawo do zmian w repertuarze.

  PROMETEUSZ 3D

  USA, od 13 lat, akcja/horror/sci-fi/IMPERIAL-CINEPIX/124 min

  9:15 11:45 14:15 16:45 19:15 21:45

  Oczekiwany z ogromnym zainteresowaniem najnowszy film Ridleya Scotta („Robin Hood”, „Królestwo niebieskie”), jego pierwszy film science fiction od czasu legendarnego „Łowcy androidów”, którego akcja nawiązywać będzie do wątków słynnej serii o Obcym. W rolach głównych: niezapomniana Lisbeth Salander z trylogii „Millennium” Noomi Rapace i Michael Fassbender („Bękarty wojny”, „X-Men: Pierwsza klasa”).

  Cinema 3D zastrzega  sobie prawo do zmian w repertuarze.

  STEP UP 4 REVOLUTION 3D

  USA, od 12 lat, muzyczny/romans/ MONOLITH/97 min

  15:15 19:30 21:45

  Pochodzą z Miami na Florydzie. Tańczą na ulicy, w galeriach sztuki i centrach handlowych. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych a każda, nawet najdziwniejsza lokalizacja może stać się parkietem. Nazywają się „The Mob”. Grupie przewodzi niejaki Sean. Pewnego dnia chłopak spotyka piękną nieznajomą o imieniu Emily. Dziewczyna przyjechała do Miami aby zostać profesjonalną tancerką. Teraz będzie miała okazję uczestniczyć w czymś więcej niż tylko w zawodach tanecznych – dzielnica członków „The Mob” zagrożona jest wyburzeniem. Jeżeli tancerze nie zaczną działać, to ich rodzinne strony już nigdy nie będą takie jak dawniej. To nie jest tylko rewolucja w tańcu – to taniec stanie się rewolucją! O marzenia warto walczyć za wszelką cenę.

  Cinema 3D zastrzega  sobie prawo do zmian w repertuarze.

  ROMAN BARBARZYŃCA 3D

  Dania, od 13 lat, animowany/przygodowy/fantasy/ KINO ŚWIAT/89 min

  11:15 13:15 17:30

  Plemię kulturystycznych Barbarzyńców cieszy się w krainie Wszechściemia sławą niepokonanych wojowników. Jednak pewnego dnia, wskutek zdradzieckiej intrygi, prawie wszyscy bitni pakerzy trafiają do niewoli okrutnego księcia Zamordora, chorobliwie napalonego na władzę nad światem. Prawie czyni wielką różnicę. Obdarzony wąskimi barami i szerokim uśmiechem Roman (Maciej Stuhr), wieczny przedmiot kpin współplemieńców, pozostał na wolności i musi zebrać w sobie nadludzką odwagę, aby ruszyć z odsieczą uwięzionym barbarzyńcom. W pełnej przygód i humoru wyprawie herosowi z przypadku towarzyszyć będą Wrzaskier (Czesław Mozil) – bard zdolny do wszystkiego (poza śpiewaniem), Ksenia (Anna Mucha) – dziewica-wojowniczka, która świetnie radzi sobie z każdym orężem oraz wiedziony proroczymi wizjami elf-niedorajda Lameras. Drużyna Śmieszenia stawi czoło grającemu o tron Wszechściemia Zamordorowi i jego wiernemu słudze – generałowi Szauronowi

  Cinema 3D zastrzega  sobie prawo do zmian w repertuarze.

  BEZ WSTYDU

  Polska, od 15 lat, dramat/ KINO ŚWIAT/80 min

  13:00 17:15

  Wracając do rodzinnego miasteczka Tadek (Kościukiewicz) odkrywa, że jego ukochana siostra Anka (Grochowska) związana jest z żonatym mężczyzną (Maciej Marczewski). Zazdrość o powszechnie szanowanego biznesmena o politycznych ambicjach przeradza się w obsesję, wykraczającą poza moralne i obyczajowe normy miejscowej społeczności. Wiedziony szaleńczą fascynacją Tadek uczyni wszystko, by skompromitować kochanka siostry. Nie zauważa nawet, że sam jest obiektem westchnień miejscowej piękności, Irminy (debiutująca w fabule, charyzmatyczna Anna Próchniak), która gotowa jest dla niego zerwać narzucone jej przez rodzinę zaręczyny.

  Cinema 3D zastrzega  sobie prawo do zmian w repertuarze.

  FACECI OD KUCHNI

  Francja/Hiszpania, od 15 lat, komedia/ MONOLITH/84 min

  9:15 21:15

  Alexandre Lagarde, uznany w całym Paryżu mistrz kuchni, cierpi na brak kulinarnej weny. Choć prowadzona przez niego restauracja jest niczym Luwr wśród muzeów, a goście z wielotygodniowym wyprzedzeniem muszą oczekiwać na stolik, Alexandre wpada w nie lada tarapaty. Nowy właściciel restauracji planuje zastąpić dotychczasowe menu rewolucyjną, znacznie tańszą kuchnią molekularną. Na miejsce Alexandra czyha niejeden młody kucharz, a on sam stoi przed bardzo trudnym wyborem. Albo dostosuje się do nowych zasad, albo zawalczy o to, co najbardziej kocha. Na szczęście na jego drodze stanie niesforny, ale bardzo zdolny Jacky Bonnot – człowiek, który potrafi ugotować wszystko.

  Cinema 3D zastrzega  sobie prawo do zmian w repertuarze.

  EPOKA LODOWCOWA 4: WĘDRÓWKA KONTYNENTÓW

  USA, b.o., animowany/familijny/ Imperial – Cinepix/94 min

  wersja 3D          9:15

  wersja 2D            11:00

  W czwartej części „Epoki lodowcowej” wszystko zaczyna się jak zwykle – Wiewiór biegnie za żołędziem, w końcu go łapie i kiedy z siłą kładzie go na ziemi, ta pęka i następuje niewyobrażalne trzęsienie, w efekcie którego Maniek, Diego i Sid odłączają się od reszty stada…

  Cinema 3D zastrzega  sobie prawo do zmian w repertuarze.

   

  MAGIC MIKE

  USA, od 15 lat, biograficzny/komedia/ KINO ŚWIAT/110 min

  15:00 19:00

  „Magic Mike” opowiada o młodych facetach, dla których jedynym sposobem na sowity zarobek w czasach kryzysu jest rozbieranie się przed damską publicznością. Oparty na wspomnieniach jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia Channinga Tatuma, który jako 19-latek dorabiał jako wzięty tancerz erotyczny, film ukaże przemianę młodego chłopaka w króla męskiego striptizu, rozgrzewającego panie w towarzystwie najbardziej pożądanych męskich gwiazd współczesnego kina.

  Cinema 3D zastrzega  sobie prawo do zmian w repertuarze.
  VOUCHERY – bilety do kina typu open, do zrealizowania na dowolny seans w dowolnym terminie. Vouchery to idealny pomysł na wykorzystanie środków z funduszu socjalnego, dodatkową premię dla pracowników, czy też prezent dla partnerów biznesowych.

  Nasza oferta zawiera 2 rodzaje Voucherów:

  Voucher 2D 15 zł

  Voucher 3D 19 zł

  REZERWACJA TELEFONICZNA
  +48 74 639 90 56

  KONTAKT

  CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka

  ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

  tel: +48 74 639 90 56

  www.cinema3d.pl

  Poprzedni artykułNakradł na 7 tysięcy złotych
  Następny artykułJubileuszowy Zlot Caravaningowy w Świdnicy