AlterJa Hip – Hop Day [KONKURS]

  32

  Już za dwa tygodnie Świdnica stanie się ważnym punktem na mapie polskiego hip – hopu. 11 sierpnia w Klubie Bolko wystąpią gwiazdy rodzimej sceny muzycznej, czyli Trzeci Wymiar i Rahim oraz lokalni artyści: Pepe Skuad, A – wers, WHIP, Emate/Kaszkiet, Nixon/GBK, Melon/Madział i Paul & San Dro Alex. Imprezę poprowadzi Jegomość.

  Pomysłodawcą i organizatorem całego przedsięwzięcia jest świdnicki raper Fremik, czyli Tomasz Rodzeń, który także wystąpi ze swoim repertuarem. To z jego inicjatywy udało się zgromadzić na jednej scenie tylu wykonawców.

  -Przez trzy lata odkładałem pieniądze na wypromowanie swojej muzyki. Koncert jest najlepszą formą promocji – stąd też pojawił się pomysł, żeby zorganizować takie wydarzenie w Świdnicy. Początkowo starałem się rozpocząć współpracę ze Świdnickim Ośrodkiem Kultury, jednak ostatecznie sam zająłem się organizacją koncertu – mówi Fremik.

  Jak zaznacza artysta, pierwotnie planował koncert tylko dla siebie. –Chciałem grać sam, ale w Świdnicy mam wielu kolegów, którzy również wykonują świetną muzykę. Kiedyś zawarłem umowę z Rolim, członkiem A- wersu – jeśli jednemu z nas zacznie się powodzić w branży, drugi mu pomoże. Z czasem zacząłem też śledzić poczynania naszych lokalnych artystów hip – hop. I stwierdziłem, że Świdnica ma wielu dobrych raperów. Czemu więc nie dać im przestrzeni do zaprezentowania siebie? Postarałem się, żeby nasi chłopcy mogli pojawić się na scenie obok znanych już wykonawców. Udało mi się zaprosić Trzeci Wymiar, a przy wielkim wsparciu Dariusza Uścińskiego – również Rahima.

  Zanim Świdnica rozbrzmi dźwiękami hip – hopu, Fremik zaprasza na promocję swojej najnowszej płyty „ERA POPularnej TECHNOlogi”, która będzie miała miejsce w Galerii Świdnickiej 4.08.

  Dla wszystkich zainteresowanych koncertem przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania są dwa bilety na AlterJa Hip – Hop Day. Aby je zdobyć, należy podać jak najwięcej tytułów piosenek, których autorem jest Tomasz Rodzeń. Odpowiedzi prosimy przesłać na adres [email protected]. W temacie wiadomości należy wpisać „AlterJa Hip –Hop Day”, w treści odpowiedź, imię i nazwisko, numer telefonu (do wiadomości Redakcji) i zgodę na publikację imienia i nazwiska na portalu Swidnica24.pl. Na odpowiedzi czekamy do 8 sierpnia.

  Swój konkurs przygotował również Fremik. Do zdobycia m.in. bilety nad morze oraz płyty artysty. Szczegółów szukajcie na portalu Facebook.pl – profil Tomasza Rodzenia (https://www.facebook.com/tomasz.rodzen) oraz AlterJa (https://www.facebook.com/events/248354115284100/).

  AlterJa Hip – Hop Day:

  Kiedy: 11.08.2012r., godz. 17:00

  Gdzie: Klub Bolko w Świdnicy

  Za ile: 29 zł – przedsprzedaż (bilety można  nabyć w pubie Baszta, sklepie ARI Skate Shop w Świdnicy, ul. Pułaskiego 23 lub zamówić wysyłając maila na adres [email protected], w treści podając swoje dane i liczbę biletów), 39 zł – dzień koncertu

  Po koncercie zapraszamy na afterparty (wstęp z biletem) do pubu Baszta.

  Stanisław Abramik

  Poprzedni artykułMłodzież w Maldegen
  Następny artykułCo to, gdzie to? [KONKURS]