Z LOT-em na Śnieżkę

  0

  Letnie weekendy można spędzać w różny sposób. Niektórzy odpoczywają nad wodą, inni przed telewizorem. Część z nas lubi jednak spędzać ten czas aktywnie. I to właśnie do tych osób kieruje swoją propozycje Lokalna Organizacja Turystyczna „Księstwo Świdnicko-Jaworskie”.

  Już 14 lipca na górskie szlaki wokół Śnieżki wyruszymy I Rajd Książęcy – Mamy ambitny plan, aby wraz z grupą mieszkańców Księstwa Świdnicko-Jaworskiego pod okiem przewodnika idąc czarnym szlakiem od Przełęczy Sowiej zdobyć Śnieżkę – mówi Marek Marczewski z Lokalnej Organizacji Turystycznej. – W trakcie wędrówki na terenie schroniska Samotnia planowany jest grill dla wszystkich uczestników rajdu, który doda wszystkim energii do dalszej drogi.

  Na Przełęcz Sowią uczestnicy dojadą autokarem. Do wycieczki będzie można dołączyć w Świdnicy, Świebodzicach, Strzegomiu, Jaworze i Bolkowie. Wyjazd planowany jest ok. 8.00 14 lipca, powrót tego samego dnia około godziny 21.00.

  Koszt na jednego uczestnika to 30 zł. Organizatorzy zapewniają przejazd tam i z powrotem, grilla, ubezpieczenie i przewodnika. Wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w I Rajdzie Książęcym zapraszamy do Informacji Turystycznej w świdnickim Rynku, lub do kontaktu telefonicznego 74/852-02-90 lub meilowego [email protected]

   

   

  Poprzedni artykułPrymusi nagrodzeni
  Następny artykułAbsolutorium numer 10