Pokaż jak kibicujesz [KONKURS]

  26

  Dziś wielki mecz. O godzinie 20:45 na stadionie narodowym w Warszawie zmierzy się reprezentacja Polski z drużyną Rosji. Dla piłkarzy Franciszka Smudy będzie to bardzo ważna potyczka. Do wzięcia są trzy punkty choć remis nie przekreśla naszych szans na wyjście z grupy. Mecz z Rosją będzie naszą drugą konfrontacją na Mistrzostwach Europy. W pierwszym spotkaniu otwierającym mistrzostwa Polska zremisowała z Grecją 1:1. W drugim meczu grupy A Rosja rozgromiła Czechów aż 4 : 1. Polska w meczach z Rosjanami ma niekorzystny bilans. Ze Sborną spotykaliśmy się 17 razy, w 9 potyczkach zwyciężali Rosjanie, a w czterech Polacy. Padły cztery remisy. Kto dziś będzie górą?

  Zdjęcie nadesłane przez Arkadiusza Łepkowskiego

  Swidnica24.pl przypomina o konkursie, do wygrania mamy jeszcze trzy pojedyncze wejściówki do kina Cinema 3D na dowolny seans. Dziś wejściówka do kina wędruje do Arkadiusza Łepkowskiego.

  A jak Ty kibicowałeś? Wyślij zdjęcie na adres [email protected] W tytule wpisz MECZ, w treści imię, nazwisko, numer telefonu i zgodę na publikację fotografii.  Najlepsze zdjęcia nagrodzimy wejściówkami na dowolnie wybrany seans w kinie Cinema 3D w Świdnicy.

  Poprzedni artykułZostań opiekunem prawnym
  Następny artykułInspirowane dawną sztuką