Pierwsze ruchy transferowe ŚKPR-u

  0

  Znamy już pierwsze zmiany w kadrze ŚKPR-u Świdnica przed sezonem 2012/13. Skład na pewno będzie się różnił od tego, w jakim oglądali go kibice w poprzednich miesiącach.

   

  Szkoleniowiec drużyny pozostał Krzysztof Mistak, ale w nadchodzącym sezonie na ławce trenerskiej będzie go wspomagał Krzysztof Terebun, który objął funkcję drugiego trenera. Za tą zmianą pójdzie kolejna – zwiększenia liczby treningów do pięciu tygodniowo. Z ŚKPR-em definitywnie pożegnał się Jarosław Gnysiński (koniec kariery) oraz Tomasz Fabiszewski. Nie zobaczymy też Stanisława Makowiejewa, który po podpisaniu nowego dwuletniego kontraktu ze świdnickim klubem został wypożyczony na rok do występującej w PGNiG Superlidze Miedzi Legnica. W zamian świdnicki klub, także na rok, zasili rozgrywający miedzianki Robert Szuszkiewicz. Nową – starą twarzą w zespole będzie bramkarz Tomasz Wasilewicz. „Misiek” wraca do Świdnicy po sześciu latach spędzonych w pierwszoligowym ASPR-ze Zawadzkie, w którym był wyróżniającym się zawodnikiem.

  W składzie może jeszcze dojść do kilku zmian. Myślę, że podobnie jak w ubiegłym roku kadrę na kolejny sezon będziemy mogli ogłosić po zakończeniu okresu przygotowawczego. Zaczynamy 30 lipca i liczymy, że na zajęciach pojawią się nie tylko nasi gracze, ale również zainteresowani grą w naszym klubie zawodnicy innych zespołów – mówi Jacek Przenzak, wiceprezes ds sportowych ŚKPR-u.

  /www.skprswidnica.pl/

   

  Poprzedni artykułDaniel Bukowy szuka sponsora na wyprawę do Japonii
  Następny artykułMizerne zainteresowanie świdnickimi sukiennicami