Nakręć film i wygraj 1000 złotych

  8

  Tylko do 28 czerwca można nadsyłać filmy na konkurs organizowany przez Urząd Miejski w Świdnicy. Na autora najlepszego filmu promującego Świdnicę czeka tysiąc złotych. Co trzeba zrobić? Wystarczy nakręcić pomysłowy i nowatorski film o Świdnicy, trwający maksymalnie 60 sek., dowolną techniką i sprzętem. Dowolna jest również tematyka filmu, ważne, by zawrzeć w nim logo miasta i adres strony internetowej – informuje Stefan Augustyn, rzecznik prasowy UM w Świdnicy.

  Film może być nakręcony spontanicznie lub zainscenizowany, może być zapisem chwili, ciekawej sytuacji, wydarzenia, a może też być wycinkiem historii związanej z konkretnym miejscem lub zabawnej historyjki – mówi Jerzy Legut, dyrektor Departamentu Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego w Świdnicy i dodaje. – Wśród nadesłanych prac chcemy wyłonić film, który będzie promował Świdnicę jako atrakcyjne i wyjątkowe miejsce. Pomoże to w dalszym zwiększaniu świadomości marki miasta Świdnicy. Zwycięski film będzie wykorzystywany do celów promocyjnych, nie zostanie odłożony na półkę.

  W konkursie przewidziano główną nagrodę – 1.000 zł oraz nagrody dodatkowe.  Konkurs adresowany jest do wszystkich kreatywnych osób, które chcą pokazać swój talent i piękno miasta.

  Zgłoszenia przyjmowane są do 28 czerwca 2012 r. do godziny 15.30.

  Prace należy składać w siedzibie organizatora w Biurze Obsługi Interesanta (pok. 27 parter) – Urząd Miejski w Świdnicy, Departament Rozwoju Gospodarczego, ul. Armii Krajowej 49,  58-100 Świdnica.

  Termin rozstrzygnięcia konkursu: do 15 lipca 2012 r. Konkurs ma charakter otwarty, a udział w nim jest bezpłatny.

  Osoba do kontaktu: Małgorzata Karamara tel. 74 8562-891 e-mail: [email protected]

  Pobierz regulamin konkursu

  Poprzedni artykułZłoty Dzik dla reżysera „Daas” [FOTO]
  Następny artykułMistrzostwa i filmy w CINEMA 3D [REPERTUAR]