LKS Bystrzyca Górna najlepszy w piłkarskim memoriale

    2

    Przy pięknej pogodzie rozgrywany był II Turniej  Piłkarski im. Dariusz Bezegłów. Tegorocznym triumfatorem został zespół LKS-u Bystrzyca Górna, który w wielkim finale pokonał obrońcę trofeum sprzed roku Zjednoczonych II Żarów. Gospodarze – ekipa LKS-u Bystrzyca Dolna obronili trzecią pozycję jaką wywalczyli w 2011 roku.

     

    Grupa A (Bystrzyca Dolna)

     

    LKS Bystrzyca Dolna – Zjednoczeni II Żarów 1:2 (1:0); Konrad Sajdak – Mariusz Baziak (2)

     

    Płomień Makowice – Zagłębie Wałbrzych 0:0

     

    LKS Bystrzyca Dolna – Płomień Makowice 2:1 (0:1); Konrad Sajdak, Kamil Bezegłów – Adam Łagiewka

     

    Zjednoczeni II Żarów – Zagłębie Wałbrzych 2:0 (1:0); Mariusz Baziak, Łukasz Jernutowski

     

    LKS Bystrzyca Dolna – Zagłębie Wałbrzych 1:0 (0:0); Konrad Sajdak

     

    Zjednoczeni II Żarów – Płomień Makowice 0:1 (0:1); Piotr Zając

     

     

    Grupa B (Bystrzyca Górna)

     

    LKS Bystrzyca Górna – Stal Świdnica 1:1; Andrzej Konefał – Tomek Kusaj

     

    Zgoda Grodziszcze – Gryf Burkatów 1:3; Mariusz Kmieć – Boguś Zięba (2), samobójcza

     

    LKS Bystrzyca Górna – Zgoda Grodziszcze 2:0; Wojtek Ciuba (2)

     

    Stal Świdnica – Gryf Burkatów 2:0; Tomek Kusaj (2)

     

    LKS Bystrzyca Górna – Gryf Burkatów 5:0; Wojtek Ciuba, Wojtek Szewczyk, Krzysiek Szewczyk, Łukasz Somala, Andrzej Konefał

     

    Stal Świdnica – Zgoda Grodziszcze 1:0; Wojtek Furmankiewicz

     

     

    Półfinały:

     

    Zjednoczeni II Żarów – Stal Świdnica 2:0

    Strzelcy: Mariusz Baziak, Mateusz Kołodziej

     

    LKS Bystrzyca Górna – LKS Bystrzyca Dolna 4:0

    Strzelcy: Konrad Kuczmajewski, Mateusz Matuła, Roman Fiałkowski (2)

     

     

    Mecz o 3. miejsce

     

    LKS Bystrzyca Dolna – Stal Świdnica 3:0 (wo)

     

    Finał

     

    LKS Bystrzyca Górna – Zjednoczeni II Żarów 2:0

    Strzelcy: Kuczmajewski, Fiałkowski

     

    Klasyfikacja końcowa

    1. LKS Bystrzyca Górna
    2. Zjednoczeni II Żarów
    3. LKS Bystrzyca Dolna
    4. Stal Świdnica
    5. Płomień Makowice
    6. Gryf Burkatów
    7. Zagłębie Wałbrzych
    8. Zgoda Grodziszcze