LKS Bystrzyca Górna najlepszy w piłkarskim memoriale

    2

    Przy pięknej pogodzie rozgrywany był II Turniej  Piłkarski im. Dariusz Bezegłów. Tegorocznym triumfatorem został zespół LKS-u Bystrzyca Górna, który w wielkim finale pokonał obrońcę trofeum sprzed roku Zjednoczonych II Żarów. Gospodarze – ekipa LKS-u Bystrzyca Dolna obronili trzecią pozycję jaką wywalczyli w 2011 roku.

     

    Grupa A (Bystrzyca Dolna)

     

    LKS Bystrzyca Dolna – Zjednoczeni II Żarów 1:2 (1:0); Konrad Sajdak – Mariusz Baziak (2)

     

    Płomień Makowice – Zagłębie Wałbrzych 0:0

     

    LKS Bystrzyca Dolna – Płomień Makowice 2:1 (0:1); Konrad Sajdak, Kamil Bezegłów – Adam Łagiewka

     

    Zjednoczeni II Żarów – Zagłębie Wałbrzych 2:0 (1:0); Mariusz Baziak, Łukasz Jernutowski

     

    LKS Bystrzyca Dolna – Zagłębie Wałbrzych 1:0 (0:0); Konrad Sajdak

     

    Zjednoczeni II Żarów – Płomień Makowice 0:1 (0:1); Piotr Zając

     

     

    Grupa B (Bystrzyca Górna)

     

    LKS Bystrzyca Górna – Stal Świdnica 1:1; Andrzej Konefał – Tomek Kusaj

     

    Zgoda Grodziszcze – Gryf Burkatów 1:3; Mariusz Kmieć – Boguś Zięba (2), samobójcza

     

    LKS Bystrzyca Górna – Zgoda Grodziszcze 2:0; Wojtek Ciuba (2)

     

    Stal Świdnica – Gryf Burkatów 2:0; Tomek Kusaj (2)

     

    LKS Bystrzyca Górna – Gryf Burkatów 5:0; Wojtek Ciuba, Wojtek Szewczyk, Krzysiek Szewczyk, Łukasz Somala, Andrzej Konefał

     

    Stal Świdnica – Zgoda Grodziszcze 1:0; Wojtek Furmankiewicz

     

     

    Półfinały:

     

    Zjednoczeni II Żarów – Stal Świdnica 2:0

    Strzelcy: Mariusz Baziak, Mateusz Kołodziej

     

    LKS Bystrzyca Górna – LKS Bystrzyca Dolna 4:0

    Strzelcy: Konrad Kuczmajewski, Mateusz Matuła, Roman Fiałkowski (2)

     

     

    Mecz o 3. miejsce

     

    LKS Bystrzyca Dolna – Stal Świdnica 3:0 (wo)

     

    Finał

     

    LKS Bystrzyca Górna – Zjednoczeni II Żarów 2:0

    Strzelcy: Kuczmajewski, Fiałkowski

     

    Klasyfikacja końcowa

    1. LKS Bystrzyca Górna
    2. Zjednoczeni II Żarów
    3. LKS Bystrzyca Dolna
    4. Stal Świdnica
    5. Płomień Makowice
    6. Gryf Burkatów
    7. Zagłębie Wałbrzych
    8. Zgoda Grodziszcze
    Poprzedni artykułWyprowadzka Domu Dziecka
    Następny artykułKto zginął na drodze Bronówek-Strzegom?