Jaka współpraca ze społecznikami?

  0

  Prezydent Świdnicy zaprasza na spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów prowadzących działalność społecznie użyteczną na terenie Świdnicy, które zaplanowano na środę, 20 czerwca na godz. 16.00 w sali konferencyjnej nr 1 w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych (ul. Długa 33, parter).

  Plan spotkania:

  1. Podsumowanie współpracy Gminy Miasto Świdnica z organizacjami pozarządowymi w 2011 r.
  2. Program Współpracy na 2013 r. – propozycje organizacji (lista potrzeb społecznych), wyłonienie grupy osób chętnych do aktywnego udziału w procesie tworzenia programu.
  3. Sprawy różne, wolne wnioski.

  W związku z punktem drugim spotkania organizatorzy proszą  o przedyskutowanie w  środowisku listy potrzeb społecznych oraz form współpracy, które powinny znaleźć się w programie na 2013 rok oraz o ewentualne przygotowanie konkretnych propozycji, które będą mogły być złożone do protokołu. Propozycje te zostaną przeanalizowane pod kątem możliwości ich realizacji przez miasto oraz omówione z przedstawicielami NGO chętnymi do aktywnego udziału w procesie tworzenia programu.

  Program współpracy na 2012 r. (uchwała nr XII/153/11 Rady Miejskiej w Świdnicy z dnia 25 listopada 2011 r.), w którym zawarte są m. in. zadania zlecane organizacjom do realizacji w roku bieżącym oraz formy współpracy zamieszczony jest w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Miasto Świdnica (www.bip.um.swidnica.pl).

  – Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 18 czerwca mailem na adres: [email protected] lub telefonicznie pod numer: 74-8562-852 – mówi Stefan Augustyn, rzecznik UM w Świdnicy.

   

  Poprzedni artykułPiłkarskie wyniki z regionu
  Następny artykułPodtopień będzie mniej