Cinema 3D zaprasza do kina [REPERTUAR]

  9

  Ćwierćfinały na dużym ekranie, a także filmy na wysokim poziomie. Repertuar przygotowany przez Cinema 3d na najbliższy tydzień wygląda obiecująco. Oprócz Mistrzostw Europy czekają na nas premiery.

  W tym tygodniu zapraszamy na rozgrywki ćwierćfinałowe. Bilety w cenie 10 zł kup dwa trzeci gratis Rozgrywki Euro wydarzenie sportowe, 22-24 czerwca oraz 27-28 czerwca 20:00.

  PREMIERA TYGODNIA

  COSMOPOLIS

  Francja /Kanada/Portugalia/Włochy  thriller/dramat

  12:00 17:00 19:15 21:30

  Świat niedalekiej przyszłości. Z pozoru wszystko wygląda podobnie, ale… Życie jest szybsze i bardziej szalone. Fortuny są większe, ale bardziej kruche. Emocje są silniejsze, ale mniej trwałe. Seks jest mocniejszy, ale bardziej niebezpieczny. W przyszłości wszystko jest bardziej… Może dlatego, że zbliża się koniec. Erick Packer, 28-letni miliarder, giełdowy geniusz, bezwzględny manipulator, opuszcza swój superluksusowy apartament na Manhattanie, by przemierzyć ogarnięte chaosem miasto. Będzie to podróż, która na zawsze odmieni jego uporządkowane, pozbawione emocji życie. Z wnętrza swej pancernej limuzyny Erick doświadczy świata, z jakim dotąd nie zetknął się twarzą w twarz.

  JAK URODZIĆ I NIE ZWARIOWAĆ

  USA komedia romantyczna

  9:30 11:45 14:00 16:15 18:30 20:00*

  * seans wyświetlany 25 i 26 czerwca

  Telewizyjna guru fitnessu Jules (Cameron Diaz) i gwiazdor tanecznego show Evan (Matthew Morrison) odkryją, że ich celebryckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Wendy (Elizabeth Banks) właśnie znajduje się w epicentrum burzy hormonów, a gromy, z imponującą precyzją, trafiają w jej męża Gary’ego (Ben Falcone). Para szuka zrozumienia wśród towarzyszy niedoli w ciążowej grupie wsparcia. Podobnie radzi sobie Alex (Santoro), który uczęszcza na spotkania „bracholi” – świeżo upieczonych ojców, którzy mówią, „jak to naprawdę jest”. Rosie (Anna Kendrick) i Marco (Chace Crawford) mają z kolei problem z zupełnie innej beczki: co zrobić, kiedy dziecko pojawia się jeszcze przed pierwszą randką rodziców? Wszyscy oni będą musieli odpowiedzieć sobie na pytanie: Jak urodzić i nie zwariować.

  KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I ŁOWCA

  USA przygodowy/akcja

  9:15 11:30 14:15 18:45 20:45

  Dawno, dawno temu, w odległej krainie żyła zła królowa, która poleciła swemu myśliwemu zgładzić jedyną niewiastę piękniejszą od niej samej. Nie spodziewała się jednak, że podwładny sprzeciwi się jej rozkazom i zamiast zabić Królewnę Śnieżkę… nauczy ją sztuki wojny. Niezwykłe nowe wcielenie legendarnej baśni autorstwa Joe Rotha z Kristen Stewart („Zmierzch”), Chrisem Hemsworthem („Thor”) i Charlize Theron w roli Złej Królowej. Jedna z najbardziej oczekiwanych premier roku.

  NIETYKALNI

  Francja, komediodramat/Gutek Film/112 min

  9:15 14:15 16:30

  Ta historia zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która czyni ich… nietykalnymi.

  SZEPTY

  Wlk. Brytania, od 15 lat Horror/thriller

  11:15 13:30 17:45 21:30

  Internatem dla chłopców z najbogatszych sfer w Rookford wstrząsa tajemnicza śmierć jednego z nich. Wszelkie racjonalne próby wyjaśnienia tej tragedii zawodzą. Uczniowie zaczynają opowiadać przerażającą historię o pojawiającym się duchu. Do szkoły zostaje wezwana Florence Cathcart (Rebecca Hall), która zajmuje się demaskowaniem fałszywych spirytystów, żerujących na naiwności osób wierzących w duchy. Według niej życie pozagrobowe nie istnieje. Testy, które zacznie przeprowadzać wymkną się jej spod kontroli. To, co zdarzy się później sprawi, że dziewczyna nie będzie już mogła z tego miejsca odejść… Co naprawdę wydarzyło się w Rookford?

  ROMAN POLAŃSKI

  Wlk. Brytania dokumentalny/biograficzny/92 min

  15:45

  Film dokumentalny „Roman Polański” to wyjątkowa opowieść o życiu reżysera. Początek tej filmowej podróży to powrót do dzieciństwa spędzonego w krakowskim getcie, pierwsze zrobione w Polsce filmy, następnie wyjazd z ojczyzny, kulisy kariery w Europie i w Ameryce, wreszcie moment uhonorowania pracy reżysera najważniejszym filmowym wyróżnieniem za „Pianistę”. Polański nie unika trudnych tematów. Opowiada o morderstwie żony Sharon Tate, kontrowersjach wokół aresztowania w 1977 roku. Film zamykają wątki teraźniejsze: małżeństwo z aktorką Emmanuelle Seigner, obecne życie i praca we Francji. Rozmowy Romana Polańskiego i Andrew Braunsberga zostały zarejestrowane w domu reżysera w szwajcarskim kurorcie Gstaad, kiedy odbywał kilkumiesięczny areszt domowy. Wypowiadanym w filmie słowom towarzyszą skrupulatnie dobrane obrazy. Rozmowy zostały zilustrowane fragmentami jego filmów, specjalnie nagranymi materiałami filmowymi, materiałami prasowymi, zdjęciami pochodzącymi z sesji fotograficznych i z archiwum reżysera oraz dokumentami z różnych okresów jego życia. Wszystko to tworzy niezwykły filmowy portret artysty, człowieka wrażliwego i pełnego skrajnych emocji.

  GORYL ŚNIEŻEK W BARCELONIE

  Hiszpania, b.o., familijny/KINO ŚWIAT/89 min

  9:15

  Bohaterem filmu jest wyjątkowy mieszkaniec ogrodu zoologicznego – jedyny biały goryl na świecie. Jego gęste, śnieżne futro wywołuje zachwyt wszystkich dzieci,  ale dla innych człekokształtnych lokatorów zoo małpiszon-albinos jest źródłem wstydu. Odtrącony i wyszydzany przez swoich ziomków, dzielny biały gorylek postanawia wyruszyć w sekretną misję do samego serca wielkiego miasta, gdzie rezyduje wszechwładna wróżka, która jako jedyna może przemienić go w zwykłego goryla. Tak rozpoczyna się niezwykła przygoda sprytnej małpki oraz towarzyszącego jej przyjaciela – wesołej czerwonej pandy. Ścigani przez kłusowników, wywołają w metropolii prawdziwe białe szaleństwo!

  CINEMA 3D DLA FIRM!

  Kino Cinema 3D jest jedynym takim w regionie. To komfortowy multipleks, który jednorazowo może przyjąć prawie 1000 widzów, w tym także niepełnosprawnych. Nowoczesna technika kinowa oparta na cyfrowych projektorach zapewnia rozrywkę w pełnym wymiarze, przede wszystkim projekcje w systemie 3D. Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa oraz pracowników do skorzystania ze specjalnej oferty dla firm jaką przygotowało Kino Cinema 3D. Vouchery – bilety do kina typu open, do zrealizowania na dowolny seans w dowolnym terminie. Vouchery to idealny pomysł na wykorzystanie środków z funduszu socjalnego, dodatkową premię dla pracowników, czy też prezent dla partnerów biznesowych.

  Nasza oferta zawiera 2 rodzaje Voucherów: 

  Voucher 2D 15 zł

  Voucher 3D 19 zł

  * Sprzedaż powyżej 10 szt. Wymagane jest zamówienie pisemne.

  REZERWACJA TELEFONICZNA 

  +48 74 639 90 56

  CENNIK BILETÓW

  RODZAJ BILETU CENY
  PON. – PT. WEEKEND (SOB-ND)
  Normalny 17 zł 20 zł
  Ulgowy* 15 zł 17 zł
  Bilet rodzinny** n.d. 15 zł
  Środa kinomana 14 zł n.d.

  * Przysługuje dzieciom i młodzieży szkolnej, studentom do 26 roku życia, emerytom i rencistom.
  ** Obowiązuje w soboty i niedziele na seanse familijne i animowane rozpoczynające się do godziny 13:00 (Osoba dorosła + co najmniej jedno dziecko).

  *** Dzieci do 4 roku życia maja wstęp darmowy.

  **** W dni świąteczne obowiązuje cennik weekendowy.

  Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.
  SEANSE 3D

  RODZAJ BILETU CENY
  PON. – PT. WEEKEND(SOB-ND)
  Normalny 3D 20 zł* 23 zł*
  Ulgowy 3D** 16 zł* 19 zł*
  Bilet rodzinny 3D*** n.d. 17 zł*
  Środa kinomana 3D 15 zł* n.d.

  *  Do każdego biletu na film 3D doliczana jest dopłata w wysokości 3 zł. Jest to opłata związana z użytkowaniem okularów 3D niezbędnych przy projekcjach trójwymiarowych. Okulary są Państwu udostępniane do jednorazowego użytku, po zakończeniu projekcji prosimy o ich zwrot obsłudze kina.

  ** Przysługuje dzieciom i młodzieży szkolnej, studentom do 26 roku życia, emerytom i rencistom.
  *** Obowiązuje w soboty i niedziele na seanse familijne i animowane rozpoczynające się do godziny 13:00 (Osoba dorosła + co najmniej jedno dziecko).

  *** Dzieci do 4 roku życia maja wstęp darmowy.

  **** W dni świąteczne obowiązuje cennik weekendowy.

  Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

  Poprzedni artykułNowy herb i flaga Świebodzic [ZOBACZ]
  Następny artykułZwłoki w rzece