Zwycięzcy Ogólnopolskiego Biegu Pamięci

    1

    Tradycyjnie już po raz 26 odbył się 12 maja Ogólnopolski Bieg Pamięci „Rogoźnica – Grossrosen 2012”. Pomimo obfitych porannych opadów deszczu na starcie biegów stanęło ponad 260 zawodniczek i zawodników z powiatów: świdnickiego, wałbrzyskiego, kłodzkiego, jaworskiego i legnickiego.

     

    Organizatorami biegu podobnie jak w latach ubiegłych byli: Gmina Strzegom, Dolnośląskie i Powiatowe Zrzeszenie LZS, Ochotnicze Straże Pożarne Gminy Strzegom, Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy. Wzorem lat ubiegłych bieg rozpoczął się od złożenia wieńców w Muzeum w Grossrosen pod Pomnikiem pomordowanych. Wieniec złożyła delegacja w składzie: Wiceprzewodniczący Rady Miasta Strzegom – Piotr Szmidt, Z-ca Burmistrza Strzegomia – Wiesław Witkowski, Radni Miasta Strzegomia – Natalia Łęcka, Henryk Radkowski oraz delegacje zawodniczek i zawodników. Następnie sztafeta dziecięca ze Szkoły Podstawowej w Rogoźnicy przeniosła Ogień Pamięci z Muzeum Grossrosen do Parku w Rogoźnicy, gdzie Burmistrz Wiesław Witkowski zapalając Znicz Pamięci na Pomniku w Parku  dał sygnał do rozpoczęcia biegów. Wszyscy uczestnicy biegów otrzymali gorący posiłek oraz napoje ufundowane przez organizatorów. Zwycięzcy poszczególnych biegów (łącznie 20 kategorii) otrzymali pamiątkowe dyplomy, statuetki oraz nagrody rzeczowe.

     

    Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych

      DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2005 I MŁODSZE      

    MIEJSCE

    NAZWISKO I IMIĘ

    GMINA

    POWIAT

    PKT

    1

    KOZIEŁ KAROLINA

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    2

    GOLDIAN NICOLE

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    3

    MARCINIUK MAGDALENA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    4

    KUDŁACZ WIKTORIA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    5

    TAROTYCKA EMILIA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    6

    SZARY MAJA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    7

    ŁOPATKA PAULA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    STARTOWAŁO 7 ZAWODNICZEK

    CHŁOPCY  ROCZNIK 2005 I MŁODSI

    1

    BRODA RAFAŁ

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    2

    FIJAŁKOWSKI MARCEL

    MŚCIWOJÓW

    JAWOR

    3

    DRĄŻEK JAKUB

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    4

    WOJTKÓW MARCIN

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    5

    LENIUCH MICHAŁ

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    6

    HAŁAJEC MICHAŁ

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    7

    SZARY IGOR

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    8

    SZERETOWICZ BARTOSZ

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    STARTOWAŁO 8 ZAWODNIKÓW

    DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003-2004

    1

    KUSTRA EMILIA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    2

    POTONIEC IWONA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    3

    SYPKO ALEKSANDRA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    4

    KOZIEŁ KAROLINA

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    5

    PUZIO ZUZANNA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    6

    ŚLEP KATARZYNA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    7

    MACIEJEWSKA DOMINIKA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    8

    ŁOPATKA PAULINA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    STARTOWAŁO 8 ZAWODNICZEK

    CHŁOPCY ROCZNIK 2003-2004

    1

    GROBELNY MICHAŁ

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    2

    NIEMIEC MATEUSZ

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    3

    HASIAK KAMIL

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    4

    LUBCZYŃSKI RADEK

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    5

    BYCZEK JAKUB

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    6

    OTLEWSKI SZYMON

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    7

    WÓJTOWICZ KAROL

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    8

    BIAŁOGŁOWICZ SZYMON

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    9

    KLASA PIOTR

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    10

    SOZAŃSKI KRZYSZTOF

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    11

    KUSTRA PRZEMYSŁAW

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    12

    MARKOWSKI PAWEŁ

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    13

    SZYLAR MICHAŁ

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    14

    SZUMSKI DOMINIK

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    STARTOWAŁO 14 ZAWODNIKÓW

    DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2001-2002

    1

    POŁEĆ MARTYNA

    CZARNY BÓR

    WAŁBRZYCH

    20

    2

    ŚWIRAD ILONA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    19

    3

    TARATUTA PATRYCJA

    MARCINOWICE

    ŚWIDNICA

    18

    4

    RAKOWSKA ADRIANNA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    17

    5

    KARDYNAŁ ALEKSANDRA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    16

    6

    MATUSZEWSKA MONIKA

    CZARNY BÓR

    WAŁBRZYCH

    15

    7

    BIAŁOMYZY ANNA

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    14

    8

    ZIÓLKOWSKA KORNELIA

    CZARNY BÓR

    WAŁBRZYCH

    13

    9

    JANIK KLAUDIA

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    12

    10

    PIS KORNELIA

    NOWA RUDA

    KŁODZKO

    11

    11

    KOS ŻANETA

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    10

    12

    BARTKO-KOZIEŁ RÓŻA

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    9

    13

    FEDYCZKOWSKA ANNA

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    8

    14

    GERUS OLIWIA

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    7

    15

    MAJCHRZAK AMELIA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    6

    16

    REJKOWICZ ANNA

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    5

    17

    DZIĘCIOŁ KAMILA

    NOWA RUDA

    KŁODZKO

    4

    18

    RASK ZUZANNA

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    3

    19

    ŁOBODZIEC WIKTORIA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    2

    20

    DĄBROWSKA ALICJA

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    1

    STARTOWAŁO 31 ZAWODNICZEK

    CHŁOPCY ROCZNIK 2001-2002

    1

    BIELECKI ALEKSANDER

    MARCINOWICE

    ŚWIDNICA

    20

    2

    PYRDOŁ ADRIAN

    CZARNY BÓR

    WAŁBRZYCH

    19

    3

    BURZYŃSKI KRYSTIAN

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    18

    4

    KURZEJA BARTŁOMIEJ

    MARCINOWICE

    ŚWIDNICA

    17

    5

    BODAKOWSKI KRYSTIAN

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    16

    6

    BARANIEC JAKUB

    CZARNY BÓR

    WAŁBRZYCH

    15

    7

    WĄSALA PAWEŁ

    CZARNY BÓR

    WAŁBRZYCH

    14

    8

    KLUZA ADRIAN

    MARCINOWICE

    ŚWIDNICA

    13

    9

    TATAREK PAWEŁ

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    12

    10

    KOZAKIEWICZ PIOTR

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    11

    11

    DZIEMISZEWSKI MIROSŁAW

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    10

    12

    SIEJKA SEWERYN

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    9

    13

    CZAPLIŃSKI RADOSŁAW

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    8

    14

    RADZIKOWSKI TADEUSZ

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    7

    15

    PRASK PAWEŁ

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    6

    16

    GRZYWA MATEUSZ

    MARCINOWICE

    ŚWIDNICA

    5

    17

    ZAGUBA MICHAŁ

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    4

    18

    BEDNAREK PIOTR

    CZARNY BÓR

    WAŁBRZYCH

    3

    19

    LUBCZYŃSKI PAWEŁ

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    2

    20

    DROŻDŻ DAWID

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    1

    STARTOWAŁO 32  ZAWODNIKÓW

    DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1999-2000

    1

    CHWIEŚKO MARTYNA

    NOWA RUDA

    KŁODZKO

    20

    2

    BARANIEC KAROLINA

    CZARNY BÓR

    WAŁBRZYCH

    19

    3

    ROJEK DARIA

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    18

    4

    SZYSZKA OLIWIA

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    17

    5

    ADAMKIEWICZ ALICJA

    CZARNY BÓR

    WAŁBRZYCH

    16

    6

    DYBIEC MARTYNA

    CZARNY BÓR

    WAŁBRZYCH

    15

    7

    WĄSALA PAULINA

    CZARNY BÓR

    WAŁBRZYCH

    14

    8

    SYDOR DOMINIKA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    13

    9

    NOSAL SABINA

    CZARNY BÓR

    WAŁBRZYCH

    12

    10

    POTONIEC WERONIKA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    11

    11

    WIŚNIEWSKA MILENA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    10

    12

    ŁABĘDZKA PAULINA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    9

    13

    MATUSIAK WERONIKA

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    8

    14

    CHMIELIŃSKA ALEKSANDRA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    7

    15

    BOCZKAŁA SYLWIA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    6

    16

    STRUŻKA SANDRA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    5

    17

    SOWA WIKTORIA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    4

    18

    SABAT DOMINIKA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    3

    19

    CHUDZIŃSKA WIKTORIA

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    2

    20

    ROSZKOWSKA DOMINIKA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    1

    STARTOWAŁO 39 ZAWODNICZEK

    CHŁOPCY ROCZNIK 1999-2000

    1

    JANIK WOJCIECH

    CZARNY BÓR

    WAŁBRZYCH

    20

    2

    KOŁKOWSKI MARCIN

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    19

    3

    BIJAK MICHAŁ

    CZARNY BÓR

    WAŁBRZYCH

    18

    4

    SYNOWIEC MARIUSZ

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    17

    5

    DRZEWIECKI ŁUKASZ

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    16

    6

    GERUS ŁUKASZ

    MARCINOWICE

    ŚWIDNICA

    15

    7

    SOMALA MICHAŁ

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    14

    8

    KURZEJA WOJCIECH

    MARCINOWICE

    ŚWIDNICA

    13

    9

    LUBCZYŃSKI MARCIN

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    12

    10

    GERUS MICHAŁ

    MARCINOWICE

    ŚWIDNICA

    11

    11

    PRASK MARCIN

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    10

    12

    KUKLIS KRYSTIAN

    MARCINOWICE

    ŚWIDNICA

    9

    13

    BĘŚ TOMASZ

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    8

    14

    SZERSZEŃ MATEUSZ

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    7

    15

    CIUBA KACPER

    MARCINOWICE

    ŚWIDNICA

    6

    16

    KRUCZEK PIOTR

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    5

    17

    FRĄCZEK WOJCIECH

    CZARNY BÓR

    WAŁBRZYCH

    4

    18

    HASIAK JAKUB

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    3

    19

    PIRUG JAKUB

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    2

    20

    ADAMCZYK MARCIN

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    1

    STARTOWAŁO 31 ZAWODNIKÓW

    DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1998

    1

    ZAGUBA MONIKA

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    20

    2

    POTONIEC AGATA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    19

    3

    RAKUŚ PAULINA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    18

    4

    BURZYŃSKA MARTYNA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    17

    5

    KRÓL PAULINA

    ŻARÓW

    ŚWIDNICA

    16

    6

    KACZMAREK KAMILA

    ŻARÓW

    ŚWIDNICA

    15

    7

    DUSZKIEWICZ MAJA

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    14

    8

    KUSZAJ KINGA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    13

    9

    BOROWIEC ALEKSANDER

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    12

    10

    DAROSZ ZUZANNA

    ŻARÓW

    ŚWIDNICA

    11

    11

    WÓJTOWICZ SANDRA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    10

    12

    WOŁOWIEC AGATA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    9

    13

    GRABIEC KLAUDIA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    8

    14

    CIUBA NATALIA

    MARCINOWICE

    ŚWIDNICA

    7

    15

    CZAJA BEATA

    MARCINOWICE

    ŚWIDNICA

    6

    16

    WALICKA JOANNA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    5

    17

    MAC ALICJA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    4

    18

    RÓŻYCKA EWELINA

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    3

    19

    KRAWCZYK DOMINIKA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    2

    20

    BOCZKAŁA SYLWIA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    1

    WYSTARTOWAŁO 25  ZAWODNICZEK

    CHŁOPCY ROCZNIK 1998

    1

    FEDYCZKOWSKI SZYMON

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    20

    2

    GĄSIOR JAKUB

    MARCINOWICE

    ŚWIDNICA

    19

    3

    SOWA KRZYSZTOF

    MARCINOWICE

    ŚWIDNICA

    18

    4

    MATUSIEWICZ BRAJAN

    MARCINOWICE

    ŚWIDNICA

    17

    5

    ŁAGOSZ PATRYK

    MARCINOWICE

    ŚWIDNICA

    16

    6

    KARWAŁA GRZEGORZ

    MARCINOWICE

    ŚWIDNICA

    15

    7

    LEJTNER PIOTR

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    14

    8

    KOWALCZYK TOMASZ

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    13

    9

    KUDZIA ADAM

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    12

    10

    GRYNIENKO MICHAŁ

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    11

    11

    KONOPKA PAWEŁ

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    10

    12

    ZYM PATRYK

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    9

    13

    KIEJZIK OSKAR

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    8

    14

    SYNOWIEC MARIUSZ

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    7

    15

    URBAN PRZEMYSŁAW

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    6

    16

    GŁOWACKI ARKADIUSZ

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    5

    17

    KASZUB JAKUB

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    4

    18

    WOŁOSZ MATEUSZ

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    3

    STARTOWAŁO 18 ZAWODNIKÓW

    DZIEWCZĘTA  ROCZNIK 1997-96

    1

    SZAKIEL PAULINA

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    20

    2

    KRÓLICZEK SARA

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    19

    3

    POTONIEC KAROLINA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    18

    4

    TORBUŚ SYLWIA

    ŻARÓW

    ŚWIDNICA

    17

    5

    DEMBIA MARTYNA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    16

    6

    DOMINIK PAULINA

    ŻARÓW

    ŚWIDNICA

    15

    7

    WOŹNIAK DOROTA

    ŻARÓW

    ŚWIDNICA

    14

    8

    LEJTNER NATALIA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    13

    9

    BARTOSIŃSKA PATRYCJA

    ŻARÓW

    ŚWIDNICA

    12

    10

    KORZENIOWSKA DAGMARA

    ŻARÓW

    ŚWIDNICA

    11

    11

    JAWORSKA MARTA

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    10

    12

    SZERSZEŃ MARTA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    9

    13

    GAWEŁ KAROLINA

    ŚTRZEGOM

    ŚWIDNICA

    8

    14

    DUDKIEWICZ AGNIESZKA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    7

    15

    WOJDAK PAULINA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    6

    16

    DMYTRARZ AGATA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    5

    17

    CHUDZIK WIKTORIA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    4

    18

    BABICZ JOANNA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    3

    STARTOWAŁO 18 ZAWODNICZEK

    CHŁOPCY ROCZNIK 1997-96

    1

    GRZEŚKÓW WOJCIECH

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    20

    2

    PARTYKA KRYSTIAN

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    19

    3

    LEŚNICKI PAWEŁ

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    18

    4

    POLISZCZUK BARTOSZ

    MARCINOWICE

    ŚWIDNICA

    17

    5

    KNAPIK BARTOSZ

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    16

    6

    GÓRA MATEUSZ

    MARCINOWICE

    ŚWIDNICA

    15

    7

    MICHALSKI KAROL

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    14

    8

    LITENE PATRYK

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    13

    9

    STĘPIEŃ MACIEJ

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    12

    10

    BYCZEK DAWID

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    11

    11

    MAKAREWICZ TOMASZ

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    10

    12

    WRÓBLEWSKI GRZEGORZ

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    9

    13

    KRĄŻEK WIKTOR

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    8

    14

    KISIELEWSKI PATRYK

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    7

    15

    DASZEK MATEUSZ

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    6

    STARTOWAŁO 15 ZAWODNIKÓW

    DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1995-94

    1

    RACHUNA PAULINA

    NOWA RUDA

    KŁODZKO

    20

    2

    ADAMCZYK MARTA

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    19

    STARTOWAŁY DWIE ZAWODNICZKI

    CHŁOPCY ROCZNIK 1995-94

    1

    SZCZOGRYN PATRYK

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    20

    2

    MACHELSKI JAKUB

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    19

    STARTOWAŁO DWÓCH ZAWODNIKÓW

    BIEG OPEN DZIEWCZĘTA ROCZNIK 1991-82

    1

    SZAKIEL PAULINA

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    20

    2

    KRÓLICZEK SARA

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    19

    STARTOWAŁY DWIE ZAWODNICZKI

    BIEG OPEN MĘŻCZYŹNI ROCZNIK 1991-82

    1

    WOJSŁAW BARTŁOMIEJ

    MARCINOWICE

    ŚWIDNICA

    20

    2

    GRZEŚKÓW WOJCIECH

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    19

    3

    KOŁKOWSKI DAMIAN

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    18

    4

    SĘKOWSKI ŁUKASZ

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    17

    STARTOWAŁO 4 ZAWODNIKÓW

    BIEG OPEN KOBIETY ROCZNIK 1981 I STARSZE

    1

    RADZIKOWSKA HALINA

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    20

    2

    FEDYCZKOWSKA JUSTYNA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    19

    3

    WIŚNIEWSKA EWA

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    18

    4

    KOZIEŁ ANNA

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    17

    STARTOWAŁY 4 ZAWODNICZKI

    BIEG OPEN MĘŻCZYŹNI ROCZNIK 1981 I STARSI

    1

    TOKARCZYK MARIUSZ

    LEGNICA

    LEGNICA

    20

    2

    STRZELCZAK HENRYK

    NOWA RUDA

    KŁODZKO

    19

    3

    SZMIGIEL SŁAWOMIR

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    18

    4

    MYDŁOWSKI RYSZARD

    ŚWIDNICA

    ŚWIDNICA

    17

    5

    SULIMA GRZEGORZ

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    16

    6

    FEDYCZKOWSKI EDWARD

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    15

    7

    KOTOWICZ ROBERT

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    14

    8

    RUDNICKI PAWEŁ

    STRZEGOM

    ŚWIDNICA

    13

    STARTOWAŁO 8 ZAWODNIKÓW

     

    PUNKTACJA GMIN

    MIEJSCE GMINA PUNKTY
    1 STRZEGOM 881
    2 ŚWIDNICA 476
    3 MARCINOWICE 277
    4 CZARNY BÓR 227
    5 ŻARÓW 111
    6 NOWA RUDA 74
    7 LEGNICA 20
    8 MŚCIWOJÓW 1

    PUNKTACJA POWIATÓW

    1 ŚWIDNICA 1745
    2 WAŁBRZYCH 227
    3 KŁODZKO 74
    4 LEGNICA 20
    5 JAWOR 1