Wygraj talon na zakupy do salonu SMYK

  19

  W Galerii Świdnickiej 27 kwietnia 2012 roku został otwarty sklep SMYK, pierwszy w mieście salon należący do największej w Polsce sieci z artykułami przeznaczonymi dla dzieci w wieku 0-14 lat. Asortyment nowego sklepu obejmuje  zabawki, ubrania, obuwie oraz akcesoria dziecięce i niemowlęce. Przed naszymi Czytelnikami niepowtarzalna okazja! Jeśli napiszecie nam o swojej ulubionej zabawce z dzieciństwa będziecie mogli wygrać bon na zakupy do salonu SMYK o wartości 200 złotych.

  Salon SMYK znajduje się tuż przy jednym z wejść do Galerii Świdnickiej, a jego powierzchnia zajmuje ponad 500 m2.

  – Nowy SMYK to pierwszy sklep naszej sieci w powiecie świdnickim, a tym samym największy w okolicy salon oferujący artykuły dla dzieci. SMYK jako marka obecna na polskim rynku od 35 lat słynie z wysokiej jakości produktów, mamy więc nadzieję, że nasz nowy sklep stanie się ulubionym miejscem zakupów dla rodziców i ich dzieci – mówi Marek Łebek, przedstawiciel sieci sklepów SMYK.

  Nowy salon SMYK w Świdnicy należy do sieci sklepów oferujących najszerszy w Polsce wybór zabawek, akcesoriów oraz ubranek dla dzieci. W nowo otwartym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty  znanych i cenionych marek, takich jak Disney, LEGO, Hot Wheels czy Barbie. Na klientów czeka również szeroki wybór produktów oferowanych przez marki własne SMYKA: COOL CLUB i SMIKI.

  Godziny otwarcia SMYKA w Galerii Świdnickiej:

  Poniedziałek-Sobota: 9-21

  Niedziela: 10-20

  Zadanie konkursowe: Opowiedz nam o swojej ulubionej zabawce z dzieciństwa.

  Do wygrania trzy talony na zakupy, każdy o wartości 200,00 zł.

  Opisy należy przesyłać na adres [email protected] w tytule wiadomości wpisując „zabawka” na odpowiedzi czekamy do 14 maja 2012. Redakcja wybierze trzy najlepsze prace.

  Poprzedni artykułPijany stróż nie dopilnował psa
  Następny artykułBijatyka podczas spotkania piłkarskiej klasy A!