Weekendowe pojedynki piłkarskie

    0

    W miniony weekend tradycyjnie na boisko w walce o ligowe punkty wybiegli piłkarze z drużyn występujących w III i IV lidze, klasie okręgowej, a także klasach A i B.

     

    III Liga

    Lechia Zielona Góra- Polonia Świdnica 2:1

    Polonia Trzebnica- MKS Oława 1:2

    Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Orzeł Międzyrzecz 1:1

    Lechia Dzierżoniów- Arka Nowa Sól 5:1

    Prochowiczanka Prochowice- Promień Żary 2:3

    Bielawianka Bielawa- Celuloza Kostrzyn nad Odrą 3:0

    Ilanka Rzepin- Orzeł Ząbkowice Śląskie 3:1

     

    IV Liga

    Piast Żmigród- Granica Bogatynia 1:1

    Foto-Higiena Gać- Karkonosze Jelenia Góra 1:1

    Iskra Kochlice- Strzelinianka Strzelin 1:2

    Nysa Zgorzelec- Miedź II Legnica 1:0

    Konfeks Legnica- AKS Strzegom 1:3

    Puma Pietrzykowice- Ślęza Wrocław 0:3

    Sokół Wielka Lipa- GKS Kobierzyce 5:2

    Piast Zawidów- Orkan Szczedrzykowice 0:2

     

    Klasa Okręgowa

    Pogoń Pieszyce- Stal Świdnica 5:4

    Zjednoczeni Żarów- Piast Nowa Ruda 3:0

    MKS Szczawno Zdrój- Victoria Świebodzice 2:1

    Górnik Boguszów- Gorce- Grom Witków 1:1

    Nysa Kłodzko- Kryształ Stronie Śląskie 1:0

    Zjednoczeni Ścinawka Średnia- Unia Złoty Stok 1:0

    Iskra Jaszkowa Dolna- Lechia II Dzierżoniów 7:0

    Biały Orzeł Mieroszów- LKS Bystrzyca Górna 1:1

     

    Klasa A

    Karolina Jaworzyna Śląska- Górnik II Wałbrzych 2:2

    Cukrownik Pszenno- Skalnik Czarny Bór 1:0

    Granit Roztoka- Unia Jaroszów 4:3

    Sudety Dziećmorowice- Gwarek Wałbrzych 1:2

    Koliber Uciechów- Zjednoczeni II Żarów 3:2

    Zagłębie Wałbrzych- Wenus Nowice 2:2

    Czarni Wałbrzych- LKS Bystrzyca Dolna 3:0

    Włókniarz Głuszyca- Rawa Boleścin 8:0

     

    Klasa B

    Grupa I Świdnica

    Błękitni Komorów- Wierzbianka Wierzbna 2:3

    Wodospad Zastruże- Granit Rogoźnica 2:4

    Grom Panków- LKS Wiśniowa 2:2

    Nysa Kłaczyna- Zieloni Mrowiny 4:2

    Tęcza Bolesławice- Orzeł Witoszów 5:0

    Płomień Dobromierz- LKS Piotrowice Świdnickie 4:0

    Zryw Łażany- Błyskawica Kalno 2:0

     

    Grupa II Świdnica

    LKS Gilów- Boxmet Piskorzów 2:3

    Spółdzielca Marcinowice- Ślężanka Tąpadła 4:3

    Dąb Mościsko- Klubokawiarnia Roztocznik 4:4

    LKS Dobrocin- Sparta Ostroszowice 4:1

    Zgoda Grodziszcze- Sparta Oleszna 6:1

    Zryw Gola Świdnicka- Orzeł Przerzeczyn Zdrój 8:3

    Płomień Makowice- Piast Jaźwina 1:4

     

    Grupa Wałbrzyska

    Płomyk Borówno- Gryf Burkatów 1:0

    Berit Głuszyca- KS Walim 2:4

    Zieloni Mokrzeszów- Joker Jaczków 0:3 (wo)

    Podgórze Wałbrzych- Victoria II Świebodzice- 24 maja

    Zdrój Jedlina Zdrój- Husaria Grzędy 3:0

    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych- Iskra Witków Śląski 0:4