Udany start w Racocie

  0

  Dobrymi wynikami zawodniczek LKS Stragona Strzegom zakończyły się Zawody Krajowe w Racocie rozegrane w dniach 14 – 15 maja. Najlepszy wynik ekipy reprezentującej LKS Stragona należy do Katarzyny Stąpor – trzecie miejsce, które uzyskała na kucu Daisy w konkursie LL.

  W konkursie L również najlepszy wynik, czwartą lokatę uzyskała Kasia Stąpor na koniu Double Perfect, na Ładoszu była osiemnasta. W tym samym konkursie bardzo dobrze zaprezentowała się młoda zawodniczka, Paulina Góra na wałachu Erbi. Para ta posiadając niewielkie doświadczenie w startach w zawodach, ukończyła konkurs L na czternastej pozycji. Pozostałe zawodniczki startujące w konkursie L zajęły odpowiednie miejsca: Tola Armańska na Sonecie (16), Nela Tomaszewicz na Elipsonie (26), Kasia Kurek na Dzierlatce (49) i Ola Zawada na Okoniu (54).

  Konkurs P pojechała Patrycja Tabisz na Wiwacie i Karolina Augustyn na Campari, Kasia Stąpor i Oranżeria oraz Ewelina Kamińska na Goofed-S. Patrycja zajęła 12 pozycję, Karolina miejsce 14, Kasia uplasowała się na 16 lokacie. Ewelinie nie udało się ukończyć konkursu.

  /LKS Stragona Strzegom/

  Poprzedni artykułPłoną zakłady Silesia [FOTO]
  Następny artykułCasting do filmu o Riese