Truskawka wraca do kalendarza muzycznego

    2

    Jeden z najstarszych na Dolnym Śląsku przeglądów muzycznych  ponownie zostanie zorganizowany tego lata. Świdnicka Truskawka zagra w sobotę 14 lipca. Już dzisiaj (28.05) rozpoczyna się pierwszy etap naboru zespołów.

    Truskawka to impreza skierowana do młodych wykonawców, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na ścieżce koncertowej. Udział w przeglądzie da najlepszym możliwość zaprezentowania się na plenerowej scenie Świdnickiego Ośrodka Kultury i walki o nagrodę finansową oraz zaproszenie do udziału w przyszłorocznych Dniach Świdnicy.

    W pierwszym etapie, który potrwa od 28 maja do 8 czerwca organizatorzy będą zbierać zgłoszenia od zespołów zainteresowanych udziałem. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie ŚOK (www.sok.com.pl) oraz mailowo pod adresem truskawka@sok.com.pl. Lista wykonawców zakwalifikowanych do drugiego etapu zostanie opublikowana w poniedziałek 11 czerwca. Do 22 czerwca potrwa drugi etap, w którym głos będą mieli fani. Do koncertowego finału przejdzie 5 zespołów, których pełna lista zostanie ogłoszona 25 czerwca.

    Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące imprezy można uzyskać pod adresem truskawka@sok.com.pl