Sobotnie bieganie z atrakcjami

  0

  Mini maraton wokół Osiedla Piastowskiego,  grochówka, lody, a do tego wspaniałe nagrody – tak zapowiada się kolejna edycja akcji Polska biega w Świebodzicach. Początek –  sobota, 12 maja, godz. 12.00.

  Bieg tradycyjnie wystartuje spod hali sportowo-widowiskowej przy ul. Mieszka Starego 6 na Osiedlu Piastowskim – informuje Agnieszka Bielawska-Pękala z UM w Świebodzicach. Uczestnicy będą mieli do pokonania trasę wokół osiedla, ale w tym biegu nie jest najważniejsze miejsce na podium, tylko dobra zabawa. A taka będzie na pewno, bo organizatorzy czyli Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miejski w Świebodzicach przygotowali wiele atrakcji.

  Wszyscy uczestnicy biegu będą mogli się pokrzepić domową grochówką, a dla ochłody czekają na nich także lody, ufundowane przez Szymona Chmielińskiego, przedstawiciela firmy Algida. Każdy dostanie także butelkę wody mineralnej oraz certyfikat potwierdzający ukończenie biegu.

  W tym roku wyjątkowo hojni okazali się sponsorzy czyli lokalne firmy i instytucje. Każdy dostanie upominek, a między uczestnikami wylosowane będą dwie fantastyczne nagrody główne. To kolacja dla dwóch osób w hotelu Księżyc, której fundatorami są państwo Małgorzata i Dariusz Stańczyk oraz ogromna tarcza do darta, którą podarował pan Bogusław Krzysztofowicz, właściciel firmy Hades. Wśród nagród jest także sprzęt sportowy.

  Zapraszamy do wspólnej zabawy, zapisy uczestników od godz. 10.00 przed halą.

   

  Poprzedni artykułPsie piękności na stadionie
  Następny artykułWójt zachęca do głosowania w Must Be The Music