Policjanci powalczą o puchary

  0

  Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy wystawi dwie załogi na regatach żeglarskich na Jeziorze Sławskim. Sternikami będą Andrzej Zapart i Przemysław Siwiak. – W poprzednich edycjach zawsze stawaliśmy na podium, mam nadzieję, że i tym razem uda nam się popłynąć po sukces – mówi Robert Hamuda z KPP w Świdnicy.

  Foto Andrzej Zapart

  Klub Żeglarski „Wodnik” przy Niezależnych Samorządnych Związkach Zawodowych Policjantów Garnizonu Wrocławskiego i Zarząd Terenowy KPP Świdnica już po raz ósmy organizują regaty żeglarskie w klasie OMEGA o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu oraz Przewodniczącego NSZZ Policjantów we Wrocławiu. Regatom patronuje Wałbrzyski Okręgowy Związek Żeglarski.

  Uczestnikami regat już od kilku lat są funkcjonariusze Policji, Straży Pożarnej i Straży Granicznej. Zawody odbędą się w dniach 26 i 27 maja 2012 r., a miejscem regat będzie Jezioro Sławskie. W obecnej edycji udział weźmie 15 załóg, każda składająca się z 3 osób.

  Zawody mają charakter otwarty z uwagi na zaproszenie do udziału załóg reprezentujących kluby żeglarskie z województwa dolnośląskiego oraz lubuskiego. Wśród załogantów będą też rodziny mundurowych.

  Informacje dla zainteresowanych uczestnictwem w regatach pod numerem telefonu 071/871-39-68.

  Poprzedni artykułTrzy bramki od utrzymania w I lidze [WIDEO]
  Następny artykułLekarze zarobią mniej