Piłkarski weekend – wyniki

    0

    Za nami kolejne mecze drużyn grających od III ligi po B-klasę. Wszystkie rozgrywki powoli zaczynają wkraczać w decydującą fazę. Poniżej prezentujemy wyniki rozegranych spotkań:

     

    III liga

    Polonia Świdnica- Ilanka Rzepin 1:0

    Promień Żary- Orzeł Ząbkowice Śląskie – przerwany

    Arka Nowa Sól- Bielawianka Bielawa 0:1

    MKS Oława- Prochowiczanka Prochowice 0:0

    Orzeł Międzyrzecz- Lechia Zielona Góra 0:4

    Pogoń Świebodzin- Lechia Dzierżoniów 0:1

    Motobi Bystrzyca Kąty wrocławskie- Polonia Trzebnica 2:0

     

    IV Liga

     AKS Strzegom- Piast Zawidów 1:0

    GKS Kobierzyce- Piast Żmigród 2:3

    Ślęza Wrocław- Orkan Szczedrzykowice- 5-2

    Miedź II Legnica- Sokół Wielka Lipa 1:1

    Strzelinianka Strzelin- Puma Pietrzykowice 4:0

    Karkonosze Jelenia Góra- Konfeks Legnica 5:1

    Granica Bogatynia- Nysa Zgorzelec 2:4

    Foto- Higiena Gać- Iskra Kochlice 2:0

     

    Klasa Okręgowa

    MKS Szczawno- Zdrój- Górnik Boguszów- Gorce 5:0

    Pogoń Pieszyce- Victoria Świebodzice 0:0

    Nysa Kłodzko- Stal Świdnica 0:0

    Zjednoczeni Żarów- Grom Witków 2:0

    Zjednoczeni Ścinawka Średnia- Kryształ Stronie Śląskie 0:3

    Iskra Jaszkowa Dolna- Piast Nowa Ruda 0:1

    Biały Orzeł Mieroszów- Unia Złoty Stok 1:3

    LKS Bystrzyca Górna- Lechia II Dzierżoniów 11:1

     

    Klasa A

    Granit Roztoka- Karolina Jaworzyna Śląska 2:4

    Unia Jaroszów- Skalnik Czarny Bór 1:3

    Sudety Dziećmorowice- Cukrownik Pszenno 1:2

    Koliber Uciechów- Gwarek Wałbrzych 4:1

    Zagłębie Wałbrzych- Górnik II Wałbrzych- 24 maja

    Czarni Wałbrzych- Zjednoczeni II Żarów 2:2

    Włókniarz Głuszyca- Wenus Nowice 9:1

    Rawa Boleścin- LKS Bystrzyca Dolna 0:0

     

    Klasa B

    Grupa I Świdnica

    Wodospad Zastruże- Herbapol Stanowice 0:7

    Grom Panków- Wierzbianka Wierzbna 3:1

    Nysa Kłaczyna- Granit Rogoźnica 3:0

    Tęcza Bolesławice- LKS Wiśniowa 3:1

    Płomień Dobromierz- Zieloni Mrowiny 0:3

    Zryw Łażany- Orzeł Witoszów 3:2

    Błyskawica Kalno- LKS Piotrowice Świdnickie 5:1

     

    Grupa II Świdnica

    LKS Gilów- Orzeł Piława Dolna 0:2

    Spółdzielnia Marcinowice- Boxmet Piskorzów 1:3

    LKS Dobrocin- Ślężanka Tąpadła 3:0

    Zgoda Grodziszcze- Klubokawiarnia Roztocznik 6:1

    Zryw Gola Świdnicka- Sparta Ostroszowice 13:0

    Płomień Makowice- Sparta Oleszna 5:1

    Piast Jaźwina- Orzeł Przerzeczyn Zdrój 9:3

     

    Grupa Wałbrzyska

    Płomyk Borówno- Berit Głuszyca 2:3

    Zieloni Mokrzeszów- Gryf Burkatów 2:3

    Podgórze Wałbrzych- KS Walim 1:1

    Zdrój Jedlina Zdrój- Victoria II Świebodzice 2:3

    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych- Grodno Zagórze Śląskie 2:2

    Iskra Witków Śląski- Husaria Grzędy 12:0

    /M.Rodziewicz/