Omega Kancelarie Prawne zaprasza świdniczan

  0

  Omega Kancelarie Prawne to ogólnopolska sieć Kancelarii Prawnych, tworzona systematycznie od 2005 roku. Dziś przyszedł czas na otwarcie kancelarii OMEGA w Świdnicy.

  Obecne Kancelarie tworzy zespół wykwalifikowanych prawników, radców prawnych i adwokatów specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, co powoduje, że jesteśmy w stanie pomóc wszystkim Klientom, nawet w najtrudniejszych sprawach i zagadnieniach prawnych.

  Usługi prawne świadczone bezpośrednio w naszych Oddziałach a także poprzez inne formy komunikacji sprawiają, że możemy skutecznie spełnić oczekiwania każdego klienta.

  Zakres usług świadczonych dla naszych Klientów obejmuje wszystkie zagadnienia prawa cywilnego, administracyjnego, karnego, skarbowego, rodzinnego, konsumenckiego, spadkowego, a także prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa o wykroczeniach i ruchu drogowym oraz większość zagadnień z innych również specjalistycznych gałęzi prawa.

  Sporządzamy pisma procesowe i urzędowe w tym pozwy, podania, apelacje, zażalenia, skargi, sprzeciwy oraz zajmujemy się reprezentowaniem naszych klientów przed sądami i urzędami.

  Dzięki siedmioletniemu doświadczeniu skutecznie pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach w uzyskaniu ustawowych odszkodowań cywilnych z tytułu doznanych szkód osobowych lub majątkowych, a w szczególności za wypadki komunikacyjne, w pracy czy błędy w sztuce medycznej.

  Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak też podmioty gospodarcze, dla których przygotowaliśmy ciekawą i bogatą ofertę stałej pomocy prawnej.

  Domeną Kancelarii Prawnych Omega jest:

  SKUTECZNA POMOC PRAWNA W KORZYSTNEJ CENIE!  DLA KAŻDEGO!

  Zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego Oddziału w Świdnicy i skorzystania z naszych usług!

   Z NAMI PRAWO JEST PO TWOJEJ STRONIE

  Omega Kancelarie Prawne

  Rynek 34/3

  58-100 Świdnica

  Tel: 74 647 98 89

  tekst sponsorowany


  Poprzedni artykułJan Paweł II: patron, zdjęcie i kremówki [FOTO]
  Następny artykułWpadła na lampę [VIDEO]