Strona główna Bez kategorii Nowy repertuar kina Cinema 3D

Nowy repertuar kina Cinema 3D

0

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym repertuarem kina Cinema 3D w Świdnicy, który będzie obowiązywał wyjątkowo od 25.05 do 01.06.

Przed nami kolejna porcja premier oraz sprawdzonych hitów, a dla dzieci wyjątkowa propozycja bajek z okazji Dnia Dziecka

Spędź Dzień Dziecka w kinie Cinema 3D.

GORYL ŚNIEŻEK W BARCELONIE

Hiszpania, b.o., familijny/KINO ŚWIAT/89 min

9:15 11:15 13:15 17:30

Bohaterem filmu jest wyjątkowy mieszkaniec ogrodu zoologicznego – jedyny biały goryl na świecie. Jego gęste, śnieżne futro wywołuje zachwyt wszystkich dzieci,  ale dla innych człekokształtnych lokatorów zoo małpiszon-albinos jest źródłem wstydu. Odtrącony i wyszydzany przez swoich ziomków, dzielny biały gorylek postanawia wyruszyć w sekretną misję do samego serca wielkiego miasta, gdzie rezyduje wszechwładna wróżka, która jako jedyna może przemienić go w zwykłego goryla. Tak rozpoczyna się niezwykła przygoda sprytnej małpki oraz towarzyszącego jej przyjaciela – wesołej czerwonej pandy. Ścigani przez kłusowników, wywołają w metropolii prawdziwe białe szaleństwo!

Cinema 3D zasrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

KOPCIUSZEK. INNA HISTORIA 3D

Francja,od 7 lat,animacja/ familijny/SYRENA FILMS/85 min

15:45 17:30 – godziny seansów w dniu 01.06

Surowy świat Dzikiego Zachodu. Tu rządzi groźna Felicity, a prawo stanowią bandy małpich piratów i nikt nie może czuć się bezpiecznie. Kopciuszek to zahartowana przez życie Kowbojka, wykorzystywana i wyśmiewana przez macochę i jej córki. Jak się okazuje, również pełna wielkiego uroku, z którego istnienia nie do końca zdaje sobie sprawę. Oczywiście jest też i Książę. Przystojny, elegancki, o wielu talentach poza jednym – kompletnie nie potrafi się bronić. Ale od czego ma Kopciuszka?

Cinema 3D zasrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

PREMIERY TYGODNIA

FACECI W CZERNI 3 3D

USA, od 13 lat, science-fiction/akcja/komedia/UIP/106 min

9:30 11:45 14:00 16:15 18:30 20:45

Kolejna część kultowej serii  o agentach specjalnej jednostki rządowej. Zadaniem jednostki jest zajmowanie się kontaktami z Obcymi i utrzymywaniem społeczeństwa w nieświadomości, jak częste są wizyty przybyszów z kosmosu… Pojawiają się bez zapowiedzi, znikają bez śladu. Ich znakiem rozpoznawczym są czarne garnitury i okulary… a także cały zestaw kosmicznych gadżetów. Tym razem dwaj najbardziej znani agenci MIB zmierzą się z kosmitami w niezwykłym śledztwie pokonującym bariery nie tylko przestrzeni, ale i czasu

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

ŁOWCY GŁÓW

Norwegia/Niemcy, od 16 lat, akcja/kryminał/thiller/ KINO ŚWIAT/100 min

15:15 19:30 21:30

Główny bohater filmu Roger (Hennie) zdaje się mieć wszystko, o czym trzydziestoletni mężczyzna mógłby marzyć – jest najlepszym norweskim headhunterem, ma przepiękną żonę prowadzącą ekskluzywną galerię oraz luksusową willę. Sęk w tym, że – aby wieść wystawne życie – Roger musi od czasu do czasu uzupełniać zasoby finansowe wymyślnymi kradzieżami dzieł sztuki. Pewnego dnia żona przedstawia mu przystojnego klienta Clasa Greve’a (znany z serii „Gra o tron” Coster-Waldau), który dzięki intratnej posadzie w koncernie elektronicznym, wszedł w posiadanie drogocennego obrazu. Planując perfekcyjny napad na rezydencję Greve’a, Roger nie przypuszcza nawet, że trafił na wyjątkowo trudnego i przebiegłego przeciwnika.

UWODZICIEL

Wlk. Brytania/Francja/Włochy, od 15 lat, dramat/ MONOLITH/102 min

9:15 13:30 15:45 20:00 –  godziny seansów w dniach 25 – 31.05

19:15 21:30 – godziny seansów w dniu 01.06

Młody, ubogi i niezwykle przystojny George (Robert Pattinson) przyjeżdża do Paryża. Miasto aż kipi od przepychu, zepsucia i, przede wszystkim, wielkich pieniędzy. Mężczyzna postanawia za wszelką cenę wejść do lepszego świata i zrobić karierę. Dzięki swojemu urokowi, pewności siebie i umiejętnie sterowanym intrygom wkrótce udaje mu się znaleźć w samym środku paryskiej elity. Droga na eleganckie salony wiedzie przez kobiece serca – jego czar osobisty pozwala mu uwieść najbardziej wpływowe z nich

Cinema 3D zasrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

NAD ŻYCIE

POLSKA, od 13 lat, obyczajowy/dramat/ ITI Cinema/90 min

9:15 19:15

Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą. Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku. O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce – piękny ślub za granicą, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko, którego pragnie nad życie.

Cinema 3D zasrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

MROCZNE CIENIE

USA, od 15 lat, horror/thriller/komedia/WARNER BROSS/113 min

11:15* 17:45* 22:15*
*seans nie odbędzie się w dniu 01.06.2012

W 1752 roku rodzina Collinsonów wraz z synkiem Barnabasem wsiada na pokład statku, który płynie do Ameryki. Mają nadzieję, że tam rozpoczną życie na nowo i fatum, które krąży nad nimi po prostu zniknie. Mija 20 lat. Dorosły już Barnabas (Johnny Depp) ma wszystko, czego mógłby zapragnąć. Jest bogaty i potężny. Jedyną jego wadą jest słabość do kobiet. Wszystko jednak zmienia się, kiedy bohater łamie serce pięknej Angelique Brouchard (Eva Green), która z nienawiści zamienia go w wampira, a potem zabija. Mijają lata. Po niespełna dwóch stuleciach Barnabas znów powraca na ziemię i wtedy dopiero zaczyna na nowo poznawać świat, który wygląda zupełnie inaczej niż za czasów jego młodości.

Cinema 3D zasrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

DYKTATOR

USA, od 15 lat, komedia/UIP/83 min

11:15 13:15 15:15 17:15 21:15

Film opowiada heroiczną historię dyktatora, który ryzykuje życiem, aby demokracja nigdy nie zagościła w kraju, który z taką miłością gnębi. Scenariusz został zainspirowany bestsellerem „Zabibah and The King” autorstwa Saddama Husseina. Jak mówi Cohen, jest to „niezwykła historia dyktatora, który heroicznie ryzykował własne życie po to, by demokracja nigdy nie zawitała do kraju, który z taką miłością terroryzował”.

Cinema 3D zasrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

CINEMA 3D DLA FIRM!

Kino Cinema 3D jest jedynym takim w regionie. To komfortowy multipleks,

który jednorazowo może przyjąć prawie 1000 widzów, w tym także niepełnosprawnych.

Nowoczesna technika kinowa oparta na cyfrowych projektorach zapewnia rozrywkę w pełnym wymiarze, przede wszystkim projekcje w systemie 3D.

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa oraz pracowników do skorzystania

ze specjalnej oferty dla firm jaką przygotowało Kino Cinema 3D.

VOUCHERY SPRAW RADOŚĆ DZIECIOM SWOICH PRACOWNIKÓW ZAPRASZAJĄC ICH DO KINA

Vouchery – bilety do kina typu open, do zrealizowania na dowolny seans w dowolnym

terminie. Vouchery to idealny pomysł na wykorzystanie środków z funduszu socjalnego,

dodatkową premię dla pracowników, czy też prezent dla partnerów biznesowych.

Nasza oferta zawiera 2 rodzaje Voucherów:

Voucher 2D 15 zł

Voucher 3D 19 zł

* Sprzedaż powyżej 10 szt. Wymagane jest zamówienie pisemne.

REZERWACJA TELEFONICZNA

+48 74 639 90 56

RODZAJ BILETU CENY
PON. – PT. WEEKEND (SOB-ND)
Normalny 17 zł 20 zł
Ulgowy* 15 zł 17 zł
Bilet rodzinny** n.d. 15 zł
Środa kinomana 14 zł n.d.

* Przysługuje dzieciom i młodzieży szkolnej, studentom do 26 roku życia, emerytom i rencistom.
** Obowiązuje w soboty i niedziele na seanse familijne i animowane rozpoczynające się do godziny 13:00 (Osoba dorosła + co najmniej jedno dziecko).

*** Dzieci do 4 roku życia maja wstęp darmowy.

**** W dni świąteczne obowiązuje cennik weekendowy.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

SEANSE 3D

RODZAJ BILETU CENY
PON. – PT. WEEKEND(SOB-ND)
Normalny 3D 20 zł* 23 zł*
Ulgowy 3D** 16 zł* 19 zł*
Bilet rodzinny 3D*** n.d. 17 zł*
Środa kinomana 3D 15 zł* n.d.

*  Do każdego biletu na film 3D doliczana jest dopłata w wysokości 3 zł. Jest to opłata związana z użytkowaniem okularów 3D niezbędnych przy projekcjach trójwymiarowych. Okulary są Państwu udostępniane do jednorazowego użytku, po zakończeniu projekcji prosimy o ich zwrot obsłudze kina.

** Przysługuje dzieciom i młodzieży szkolnej, studentom do 26 roku życia, emerytom i rencistom.
*** Obowiązuje w soboty i niedziele na seanse familijne i animowane rozpoczynające się do godziny 13:00 (Osoba dorosła + co najmniej jedno dziecko).

*** Dzieci do 4 roku życia maja wstęp darmowy.

**** W dni świąteczne obowiązuje cennik weekendowy.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

KONTAKT

CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka

ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

tel: +48 74 639 90 56

www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułRada Miejska o bezpieczeństwie
Następny artykułDni Żarowa z Papa D