Motowash wyszoruje twoje auto [KONKURS]

  0

  Początek lata to nie tylko otwarcie sezonu grillowego, ale także czas obowiązkowego przywracania blasku swoim samochodom. Nie każdy jednak ma chęci oraz czas, aby samodzielnie zatroszczyć się o dokładne wymycie i wyczyszczenie pojazdu.

  Z myślą o zapracowanych i zabieganych, Swidnica24.pl ogłasza konkurs, w którym do wygrania jest  darmowa usługa kompleksowego mycia i sprzątania pojazdu. Osoba, która wyśle e-mail ze zdjęciem najbrudniejszego auta, wygra bezpłatną usługę w Mobilnej Myjni Samochodowej MOTOWASH.pl.  Dzięki pełnej mobilności myjni i wykorzystaniu technologii pary wodnej, mycie i sprzątanie wnętrza auta zostanie wykonane oczywiście bezpośrednio u osoby, która zwycięży. Dodatkowo 5 kolejnych osób, których  samochody zdecydowanie będą się wyróżniać stopniem zabrudzenia, otrzyma karty rabatowe 50% na wybraną usługę świadczoną przez MOTOWASH.pl

  Zdjęcia „brudasów” prosimy przesyłać na adres [email protected],  w tytule maila wpisując „Car Wash”. W e-mailu prosimy o podanie telefonu kontaktowego. Na zdjęcia czekamy do 31 maja. Niech największy brudas zwycięży!

  Poprzedni artykułWirowali na parkiecie [WIDEO]
  Następny artykułPrezydent Świdnicy 11-ty