Magazyn Swidnica24.pl w ogrodzie

  0

  Doktor dieta, doktor ruch i doktor śmiech – to najważniejsi lekarze, którzy powinni towarzyszyć nam w życiu. Z tego założenia wychodzi bohater nowego odcinka cyklu „Ludzie z pasją” (dział Wywiad), a że zasada działa, udowadnia własnym życiem. Ma 93 lata i z zapałem uprawia półhektarowy ogród, w którym stworzył dla seniorów ścieżkę zdrowia. Mikołaj Nowosad z Wierzbnej dodaje, że w recepcie na długowieczność jest jeszcze jedno kluczowe słowo – relaks. Idąc więc za jego radą zapraszamy do relaksującej lektury Magazynu Swidnica24.pl.

  W najnowszym wydaniu polecamy zabawne i niecodzienne kulinarne połączenie. Czarodziejka Penelopa zachęca do przyrządzenia szaszłyków w sosie truskawkowym! Sezon na te owoce powoli się rozkręca, a na straganach ceny coraz niższe, można się więc pokusić o odrobinę szaleństwa w kuchni. Jak przygotować to nietypowe danie – o tym w dziale Kuchnia.

  Na kinowy repertuar krytycznym okiem patrzy Adrianna Woźniak. Czy warto wybrać się na kolejną część z cyklu American Pie? Podpowiedź w dziale Kino. Jeśli wolą Państwo książkę, proponujemy przedpremierowe wydanie „Co Finowie mają w głowie”, czyli opowieść sąsiadach Polaków „przez morze”, którzy nigdy nie mówią „kocham cię” (dział Książka). Z kolei portal Znanenieznane.pl zaprasza w podróż niedaleką, czyli szlakiem dawnej Twierdzy Świdnica. Przy okazji przypominamy, że w sobotę, 19 maja, od 10.00 do 14.00 potrwa wielkie pucowanie i zwiedzanie jednego z fragmentów twierdzy – fleszy nowomłyńskiej.

  Oczywiście nie brakuje cennych rad Powiatowego Rzecznika Konsumentów. Danuta Mazur odpowiada na pytanie, czy sprzedawca może odmówić wydania towaru.

  Miłej lektury!

  Agnieszka Szymkiewicz

  Poprzedni artykułLudzie z pasją: Mikołaj Nowosad
  Następny artykułPłoną zakłady Silesia [FOTO]