Magazyn Swidnica24.pl na niepogodę

  0

  Lato tej wiosny się skończyło, przynajmniej na kilka dni. Jeśli więc nie zdecydują się Państwo na udział w kolejnych atrakcjach Dni Świdnicy, można wykorzystać niepogodę na lekturę najnowszego Magazynu Swidnica24.pl, w którym jak zawsze podpowiedzi, po jaką książkę sięgnąć, jaki film obejrzeć, co ugotować. Nie zabraknie spotkania z wyjątkową osobą.

  Ma dopiero 20 lat, a jego talent zyskuje coraz większe uznanie. Mariusz Kędzierski z niezwykłą precyzją rysuje portrety i udowadnia, że niepełnosprawność nie jest żadną przeszkodą w realizacji życiowych pasji. Na spotkanie z młodym artystą zapraszamy w cyklu „Ludzie z pasją” w dziale Wywiad. Co poczytać? Jeszcze nie dziś, ale już 19 maja gratka dla miłośników „Domu nad rozlewiskiem”. Po długiej przerwie Małgorzata Kalicińska wraca z nową książką, zatytułowaną „Lilka”. O czym pisze tym razem poczytna pisarka? Warto sprawdzić w dziale Książka.

  Smaki morza przywiozła z krótkiego wypadu nad Bałtyk czarodziejka Penelopa. Tym razem nie jest prosto, ale dla wspaniałego efektu warto spędzić w kuchni nieco więcej czasu. Jak przygotować pyszną zupę rybną – o tym w dziale Kuchnia. Adrianna Woźniak zachęca natomiast do obejrzenia filmu o twórcy najpopularniejszego portalu społecznościowego. W dziale Kino zaproszenie do wypożyczalni po „Social Network”.

  Warto także dowiedzieć się, jak zafundować sobie wycieczkę bez przykrych niespodzianek. O pułapkach, czyhających na podróżników, w najnowszych radach Powiatowego Rzecznika Konsumentów.

  Magazyn Swidnica24.pl poleca się na deszczowy weekend. Jak zawsze w menu w zakładce Magazyn.

  Agnieszka Szymkiewicz

   

   

  Poprzedni artykułLudzie z pasją: Mariusz Kędzierski
  Następny artykułBednarek rozkołysał Świdnicę, pogoda krzyżuje plany [FOTO]