Lekkoatletyczne zmagania dzieci

    1

    Do rywalizacji w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci przystąpiło w piątek 11 maja siedem świdnickich podstawówek. Dziewczęta i chłopcy startowali indywidualnie w trzech konkurencjach biegowych i trzech technicznych. Najlepsi zawodnicy i zawodniczki w swoich konkurencjach na koniec otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. W zawodach liczona też była klasyfikacja drużynowa do ‘Współzawodnictwa szkolnego’. Punktacja drużynowa oddzielna dla dziewcząt i chłopców liczona była na podstawie punktów zdobytych przez trzech najlepszych zawodników szkoły  w każdej konkurencji.

     

    Ostateczna klasyfikacja drużynowa w nawiasie punktacja do współzawodnictwa szkolnego/:

    DZIEWCZĘTA :

    1. SP 4 – 93 pkt – /10 pkt/

    2. SP 6 – 54 pkt – /8 pkt/

    3. SP 8 – 51 pkt – /7 pkt/

    4. SP 1 – 50 pkt – /6 pkt/

    5. NSP Bliżej Dziecka – 31 pkt – /5 pkt/

    6. SP 315 – 30 pkt – /4 pkt/

    7. SP 105 – 18 pkt – /3 pkt/

     

    CHŁOPCY :

    1. SP 8 – 71 pkt – /10 pkt/

    2. SP 4 – 61 pkt – /8 pkt/

    3. SP 6 – 43 pkt – /7 pkt/

    4. SP 1 – 33 pkt – /6 pkt/

    5. NSP Bliżej Dziecka – 29 pkt – /5 pkt/

    6. SP 315 – 22 pkt – /4 pkt/

    7. SP 105 – 13 pkt – /3 pkt/

    Pięcioro najlepszych zawodników i zawodniczek w swoich konkurencjach awansowało automatycznie do szczebla finału strefy wałbrzyskiej, który odbędzie się również w Świdnicy na stadionie Zawiszów w dniu 30 maja o godz. 11.00.

    A oto pełna klasyfikacja indywidualna z rezultatami :

     

    DZIEWCZĘTA :

     

    60 M

    1. Magda Adamczyk /SP 1/ – 9,16

    2. Sabina Staśkiewicz /SP 315/ – 9,51

    3. Ola Mackiewicz /Bliżej Dziecka/ – 9,58

    4. Jagoda Bożek /SP 105/ – 9,76

    5. Wiktoria Pękała /SP 4/ – 9,80

    6. Wiktoria Gałązka /SP 8/ – 9,81

    7. Łucja Bańkowska /SP 8/ – 9,85

    8. Magda Nowicka /SP 8/ – 9,93

    9. Sara Olech /SP 6/ – 10,18

    10. Wiktoria Turek /SP 4/ – 10,49

    11. /ex/ Weronika Kulczyk /Bliżej Dziecka/ – 10,52

    11. /ex/ Natalia Skalińska /SP 6/ – 10,52

    13. Adriana Laska /SP 6/ – 10,63

    14. Justyna Kutyło /SP 4/ – 10,67

    PK Wiktoria Skowrońska /SP 4/ – 9,99

    PK Natalia Klag /SP 4/ – 11,30

     

    300 M

    1. Wiktoria Sarlej /SP 4/ – 54,75

    2. Natalia Golińska /SP 4/ – 54,85

    3. Martyna Rosiek /Bliżej Dziecka/ – 55,24

    4. Katarzyna Łacek /SP 1 – 56,38

    5. Eleni Theodosiadu /SP 4/ – 56,74

    6. Oliwia Nowak /Bliżej Dziecka/ – 58,16

    7. Natalia Lewicka /SP 105/ – 59,79

    8. Żaneta Obrycka /Bliżej Dziecka/ – 1.00,01

    9. Karolina Staroń /SP 6/ – 1.00,02

    10. Aleksandra Siwiak /SP 6/ – 1.00,97

    11. Wiktoria Stokłosa /SP 6/ – 1.08,31

    PK Weronika Isańska /SP 4/ – 1.03,42

    PK Paulina Kupczak /SP 4/ – 1.04,53

     

    600 M

    1. Anna Bardowska /SP 1/ – 2.07,08

    2. Nicola Jankowska /SP 315/ – 2.07,58

    3. Elżbieta Kielka /SP 4/ – 2.09,01

    4. Aleksandra Koba /SP 8/ – 2.12,60

    5. Emilia Wcisło /SP 4/ – 2.13,13

    6. Natalia Kłos /SP 6/ – 2.16,32

    7. Sandra Ślepokura /SP 1/ – 2.19,38

    8. Martyna Dydych /Bliżej Dziecka/ – 2.23,70

    9. Wiktoria Stempin /SP 4/ – 2.26,90

    10. Adriana Czerniak /SP 6/ – 2.34,60

    11. Aleksandra Nowakowska /SP 8/ – 2.42,20

    12. Emilia Olejarczyk /SP 315/ – 2.43,99

    13. Natalia Dębska /SP 6/ – 2.53,62

     

    SKOK W DAL

    1. Małgorzata Toroń /SP 4/ – 4,45

    2. Klaudia Sadowska /SP 4/ – 4,40

    3. Nicola Bernat /SP 6/ – 4,20

    4. Ula Nowak /SP 8/ – 4,15

    5. Natalia Januszewska /SP 8/ – 3,90

    6. Agnieszka Silbert /SP 4/ – 3,85

    7. Sylwia Simlat /SP 6/ – 3,80

    8. Natalia Biłos /Bliżej Dziecka/ – 3,60

    9. Wiktoria Stokłosa /SP 6/ – 3,45

    PK Wiktoria Netwinko /SP 4/ – 3,90

    PK Natalia Ćwielong /SP 4/ – 3,25

     

    PCHNIĘCIE KULĄ /3 kg/

    1. Oliwiaoczadłowska /SP 1/ – 8,75

    2. Hanna staroojciec /SP 4/ – 7,00

    3. Iza Tupcik /SP 4/ – 6,80

    4. Angelika Piekarz /SP 315/ – 6,78

    5. Natalia Dębska /SP 6/ – 6,68

    6. Wiktoria Dynowska /SP 8/ – 6,67

    7. Oliwia Gruszczyńska /SP 1/ – 6,49

    8. Patrycja Wawrzon /SP 1/ – 6,16

    9. Aleksandra Kosikowska /SP 8/ – 6,00

    10. Weronika Iwanczyszyn /SP 8/ – 5,83

    11. Olga Czaja /SP 315/ – 5,70

    12. Karolina Martyka /SP 4/ – 5,44

    PK Paulina Piwiec /SP 1/ – 5,02

     

    RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

    1. Julita Rafałko /SP 105/ – 39

    2. Paulina Jewiarz /SP 1/ – 39

    3. Agnieszka Dworzyńska /SP 6/ – 30

    4. Patrycja Rusiecka /SP 315/ – 28

    5. Natalia Kuc /SP 4/ – 28

    6. Amanda Przybylska /SP 8/ – 28

    7. Alicja Bereta /SP 8/ – 28

    8. Monika Marciniszyn /SP 4/ – 27

    9. Natalia Ruszaj /SP 8/ – 26

    10. Patrycja Sokólska /SP 4/ – 24

    11. Alicja Lach-Mierzejewska /SP 6/ – 22

     

    CHŁOPCY

     

    60 M

    1. Szymon Tragarz /SP 8/ – 8,40

    2. Damian Dzimira /SP 8/ – 8,89

    3. Wiktor Hliwa /SP 8/ – 9,43

    4. Dawid Romaniuk /SP 4/ – 9,50

    5. Kacper Detko /SP 315/ – 9,57

    6. /ex/ Szymon Kosmowski /SP 1/ – 9,60

    6. /ex/ Paweł Felich /Bliżej Dziecka/ – 9,60

    8. Damian Kasprzak /SP 1/ – 9,98

    9. Ksawery Kurowaki /SP 6/ – 10,10

     

    300 M

    1. Szymon Stec /SP 8/ – 46,05

    2. Kacper Karpiński /SP 4/ – 50,26

    3. Radek Kasprzak /SP 4/ – 51,16

    4. Paweł starosta /SP 6/ – 53,19

    5. Kacper Jagodziński /SP 6/ – 53,48

    6. Marcin Burdak /SP 1/ – 54,85

    7. Dawid Konior /SP 315/ – 55,58

    8. Filip Iwanio /SP 1/ – 56,92

    9. Marcin Ziębicki /Bliżej Dziecka/ – 1.03,51

     

    1000 M

    1. Mateusz Ciachowski /Bliżej Dziecka/ – 3.45,43

    2. Oskar Jochymek /SP 4/ – 3.48,51

    3. Wiktor Nahrebecki /SP 4/ – 3.48,82

    4. Daniel Orzechowski /SP 8/ – 3.55,49

    5. Rafał Bernat /SP 8/ – 3.56,14

    6. Damian Tomczak /SP 6/ – 3.56,70

    7. Szymon Trzciński /SP 8/ – 4.05,97

    8. Michał Pocielej /SP 6/ – 4.29,12

     

    SKOK W DAL

    1. Patryk Pitura /Bliżej Dziecka/ – 5,50

    2. Mikołaj Ryszawy /SP 4/ – 5,00

    3. Gracjan Strzelec /SP 6/ – 4,70

    4. Szymon Pas /SP 8/ – 4,40

    5. Natan Trojanowski /SP 6/ – 4,30

    6. Adam Burski /SP 1/ – 4,20

    7. Kacper Koźmiński /SP 8/ – 3,90

     

    PCHNIĘCIE KULĄ /4 kg/

    1. Dominik Charyk /SP 315/ – 7,74

    2. Mikołaj Mazij /SP 4/ – 6,76

    3. Sebastian Stawicki /SP 4/ – 6,55

    4. Błażej Sołtys /SP 8/ – 6,53

    5. Adrian Trzpil /SP 1/ – 6,47

    6. Piotr Pączka /SP 8/ – 6,45

     

    RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

    1. Konrad Sowa /SP 8/ – 53

    2. Mateusz Gładysz /SP 4/ – 52

    3. Jakub Marcinkowski /SP 105/ – 49

    4. Wojciech sulikowski /SP 1/ – 49

    5. Nikolas Gąska /SP 8/  -45

    6. Bartosz Bonciuń /SP 105/ – 43

    7. Alan Musiał /Bliżej Dziecka/ – 43

    8. Piotr Miński /SP 315/ – 43

    9. Kasper Kamiński /SP 1/ – 40

    10. Kamil Mondzielewski /SP 105/ – 37

    11. Dominik Ćwiek /SP 6/ – 36

    12. Kamil Skowroński /SP 4/ – 35

    13. Kacper Kędzierski /SP 6/ – 35

     

    /OSiR Świdnica/