Hotel Fado: Portugalia w centrum Świdnicy [FOTO]

  99

  Dwunastometrowy basen w podziemiach, dwie sauny, mini fitness, 25 pokoi i kuchnia portugalska. W Świdnicy otwarto hotel Fado. Jest to mały rodzinny hotel, z restauracją, częścią konferencyjno – bankietową oraz strefą relaksu Wellness & Spa.

  Na otwarcie przybyło kilkudziesięciu gości i jak przystało na Fado wszyscy przenieśli się do Lizbony. Rodzina Suchorzewskich, która jest właścicielem przygotowała na ten dzień moc atrakcji prosto z półwyspu Iberyjskiego. Najpierw z mini koncertem wystąpił Ariel Ramirez, a na koniec serwowano specjały restauracji Bacalhau przygotowane przez mistrzynię Agatę Nicpoń.

  Trzynaście lat czekaliśmy na finał tej inwestycji, ale opłacało się – mówił Józef Suchorzewski, prezes firmy PEBEK, która jest właścicielem hotelu. Suchorzewski podkreślał również, że jest to inwestycja rodzinna. Córka Kamila szefuje hotelowi, ale też miała znaczący wkład w jego ostateczny wygląd. Także syn Jakub pomaga siostrze w zarządzaniu tym miejscem. Suchorzewski dziękował żonie, która przez tyle lat ze mną budowała ten hotel. – Zakończył się pewien etap. Był to czas wytężonej pracy, teraz  zaczyna się kolejny. Budowanie marki – mówiła Kamila Suchorzewska.

  Hotel Fado jest pierwszym hotelem w Świdnicy, w którym znajduje się strefa relaksu. – Część Wellness & Spa w naszym hotelu zajmuje powierzchnię ponad 150 m2. Zlokalizowana jest częściowo na parterze oraz częściowo na poziomie -1. Nasi goście będą mieli do dyspozycji SPA wraz z pokojami zabiegowymi i zakątkiem fitness–  mówi Kamila Suchorzewska, dyrektorka hotelu i dodaje – Po trudach dnia każdy znajdzie tu dużą dawkę relaksu i wypoczynku, który zapewni kompleks wodnych atrakcji, sauna fińska i sauna parowa. Goście do swojej dyspozycji będą mieć 48 miejsc w pokojach i apartamentach o podwyższonym standardzie. W hotelu znajdują się dwie sale konferencyjno – bankietowe wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

  Zachwytu nad miejscem nie kryła Joanna Gadzińska, przewodnicząca Rady Miejskiej w Świdnicy. – Gdybym kiedyś zgubiła klucze od domu, na pewno zostałabym tu na noc. Gratuluję sukcesu.

  tepe

  Zobacz wnętrza Hotelu Fado

   

  Poprzedni artykułNowy klip Zero Procent, płyta już niebawem [WIDEO]
  Następny artykułStacja przyrodnicza z jaskinią nietoperzy