Czarowanie z Magazynem Swidnica24.pl

  0

  Są trzy powody, dla których najnowsze wydanie Magazynu Swidnica24.pl zaprasza do czarowania. Pierwszy to Maciej Eszwowicz, licealista ze Świdnicy, którym owładnęła pasja iluzji. Na słowo „czary” na pewno się oburzy, bo w jego przypadku chodzi o sztukę prestidigitatorską. Ten 16-latek nie wybiera się nigdzie bez podręcznego zestawu do tricków, którymi oczarowuje coraz szersze kręgi publiczności. Skąd ta namiętność, przeczytają Państwo w cyklu „Ludzie z pasją” (dział Wywiad).

  Powód nr 2 to Penelopa. W jej czarodziejskiej kuchni znów Czytelnicy znajdą przepis na łączenie wydawałoby się odległych smakowo składników, na przykład grzybów i orzechów. W najnowszym odcinku Penelopa podpowiada, jak przyrządzić niecodzienną pizzę (dział Kuchnia).

  Powodem trzecim jest propozycja lektury na weekend. Czaru i uroku nie można odmówić najsłynniejszej europejskiej stolicy, jaką jest Paryż. Jednak magię można odkryć dopiero wówczas, gdy zejdzie się z turystycznych szlaków. Wyjątkową atmosferę miasta nad Sekwaną  poczuje każdy, kto da się poprowadzić przez nieco szemrane dzielnice przez Stephena Clarke`a, autora subiektywnego przewodnika „Paryż na widelcu”. Polecamy w dziale Książka.

  W Magazynie nie zabrakło oczywiście podpowiedzi, na co wybrać się do kina. Adrianna Woźniak poleca film, który wpisał się w najnowszą historie, a być może przyczynił się do zmiany biegu wydarzeń. Mowa o „Lady” w reżyserii znakomitego Luca Bessona (dział Kino).

  Magazyn Swidnica24.pl czeka jak zawsze w menu pod hasłem Magazyn. Miłej lektury!

  Agnieszka Szymkiewicz

  Poprzedni artykułLudzie z pasją: Maciej Eszwowicz
  Następny artykułUczniowie SP 315 na meczu Śląska z Zagłębiem [FOTO]