Coraz mniej wejściówek na Festiwal Reżyserii

  2

  Zaledwie w cztery dni wydano ponad 6,5 tys. bezpłatnych wejściówek na V Festiwal Reżyserii Filmowej. Projekcje filmowe w dniach 2-6 czerwca będzie można obejrzeć w kinie Cinema3d w Galerii Świdnickiej. Obecnie nie ma już wejściówek na projekcje filmów: „Jasminum”, „Sala samobójców”, „Tydzień z życia mężczyzny”, „Opowieści z Narnii”, „80 milionów”. Niewiele miejsc pozostało na projekcje filmów: „Czarny czwartek”, „American Beauty”, Kreskówki, „Dług”, „Wrony”, „Biegnij Lola, biegnij”. Informacje na bieżąco będzie można znaleźć w dziale aktualności na stronie www.festiwalrezyserii.pl.

  Wejście na festiwal jest bezpłatne. Zarezerwowane wejściówki należy odebrać do 25 maja. Bezpłatne wejściówki można rezerwować i odbierać w punkcie Regionalnej Informacji Turystycznej i Kulturalnej (Rynek, ul. Wewnętrzna 2, tel. 74 852 02 90, [email protected]). Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00, a  w sobotę – w godz. 10.00-16.00.

  Uwaga! – wejściówka jest ważna do 15 minut przed rozpoczęciem wybranego seansu. Po tym czasie organizatorzy nie gwarantują miejsca w sali kinowej.

  ***

  Program tegorocznego Festiwalu Reżyserii Filmowej obejmuje pokazy filmów polskich, które biorą udział w konkursie o Grand Prix FRF – „ZŁOTEGO DZIKA”, pokazy filmu polskiego i światowego kina lat ’90 i wiele innych. Jubileuszową edycję FRF promuje znakomity aktor Janusz Gajos.

  Poprzedni artykułSkazany za skoki na SKOK-i
  Następny artykułSuperinteligentny budynek w Świdnicy