Z Ostrovią na zakończenie ligi

0

Ostrovia Ostrów Wielkopolski będzie rywalem Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej w ostatniej kolejce rozgrywek I ligi. Na spotkanie świdnickich szczypiornistów zapraszamy w sobotę 14 kwietnia o godzinie 18.00 w hali na osiedlu Zawiszów.

Mecz nie ma większego znaczenia dla układu dolnej części tabeli. Nawet w przypadku zwycięstwa ŚKPR nie poprawi dziesiątego miejsca. Nie oznacza to jednak, że będzie to gra zupełnie bez znaczenia. Konfrontacją z Ostrovią świdniczanie rozpoczną przygotowania do barażów o utrzymanie w I lidze, które zaplanowano na 20 i 27 maja. ŚKPR zagra w nich z jednym z wicemistrzów II ligi (MKS Poznań, Szczypiorno Kalisz lub Wisła Sandomierz). Będzie to również okazja do rewanżu za porażkę w Ostrowie 25:33 w pierwszym meczu obu zespołów.

Tradycyjnie spotkaniu szczypiornistów będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje. W przerwie widzowie staną przed szansą wygrania atrakcyjnych nagród fundowanych przez sponsorów klubu. Kibiców będzie bawił i zapraszał do wspólnego dopingu – Szary Wilk, oficjalna maskotka świdnickiego klubu. W przerwach oko będą cieszyły klubowe cheerleaderki ze współpracującego z klubem Gimnazjum nr 4 w Świdnicy.

ŚKPR Świdnica – Ostrovia sobota 14 kwietnia, godzina 18.00, hala na osiedlu Zawiszów. Bilety 7 złotych normalne, 3 złote ulgowe dla dzieci do lat 12