Wygraj zaproszenia na bezpłatne wizyty do Gabinetu Dietetycznego

  0

  Zapraszamy do Gabinetu Dietetycznego Beauty Siluet w Świdnicy, przy ulicy Łukasińskiego 1 (wejście przez solarium). W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: skuteczne odchudzanie osób z nadwagą i osób otyłych, indywidualnie układane diety (również w zakresie chorób dietozależnych, przy chorobach układu pokarmowego – m.in. zespół drażliwego jelita, zaparcia, wzdęcia, biegunki, choroby wątroby), odpowiednio zbilansowane diety dla wegetarian, nabycie zdrowych nawyków żywieniowych oraz wykonywanie testów diagnostycznych na nietolerancje pokarmowe.

  Mamy dla Państwa dwa zaproszenia na dwie bezpłatne wizyty do Gabinetu Dietetycznego. Aby je zdobyć wystarczy podać nazwę przynajmniej trzech diet, jakie są prowadzone w gabinecie Beauty Siluet. Odpowiedzi szukaj na: www.SkutecznyDietetyk.pl. Na poprawne odpowiedzi czekamy pod adresem [email protected], do wtorku 10 kwietnia do godziny 16:00. W treści e-maila prosimy o podanie imienia i nazwiska i numeru telefonu. Ze szczęśliwcami skontaktujemy się telefonicznie.

  Podczas pierwszej wizyty dietetyk przeprowadzi wywiad zdrowotny i żywieniowy oraz postara się jak najlepiej poznać dotychczasowy stan zdrowia, sposób odżywiania, a także nawyki żywieniowe. Zostanie wykonany pomiar składu ciała za pomocą bioimpedancji, aby ocenić ilość tkanki tłuszczowej i wody zgromadzonej w organizmie, a także pomiar masy mięśniowej i masy ciała. Dietetyk ustali odpowiedni plan żywieniowy na 7 dni z ustaleniem odpowiednich ilości i pór posiłków. Na kolejnej wizycie dietetyk oceni zachodzące zmiany i pierwsze efekty. Ponownie zostaną wykonane pomiary składu ciała oraz wdrożony zostanie kolejny plan żywieniowy na następne 14 dni.

  ZAPRASZAMY DO NASZEGO GABINETU:

  Marta Fąfara – dietetyk
  Świdnica, ul. Łukasińskiego 1 (wejście przez solarium)
  Rejestracja telefoniczna: 690-886-127

  www.SkutecznyDietetyk.pl

   

   artykuł sponsorowany

  Poprzedni artykułDwie ofiary trującego dymu
  Następny artykułW całej Polsce nabierali na samochody-widma