Wejściówka na „Klimakterium”

  2

  Po raz kolejny widzowie będą mogli w świdnickim teatrze obejrzeć spektakl Klimakterium. Dla Czytelników Swidnica24.pl mamy podwójną wejściówkę!

  Bohaterkami musicalu są cztery kobiety w wieku „menopauzalnym”. Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać. Pragniemy pokazać, że klimakterium jest wpisane w życie kobiety – mają je bohaterki występujące na scenie, ale także kobiety siedzące na widowni – miały, mają albo będą je miały.

  Spektakl ma za zadanie pokazać że każda kobieta ma na to wszystko swój dobry sposób. Najważniejsze by ten temat przestał być tematem tabu, by móc o tym rozmawiać. Ważne tematy nie muszą być przedstawione poważnie, dlatego tak ważny jest w spektaklu humor.

  Data: 24.04.2012 r.
  Godz. 18.30
  Miejsce: sala teatralna ŚOK, Rynek 43
  Bilety 80 zł

  Na Czytelników Swidnica24.pl czeka jedna podwójna wejściówka. Zainteresowanych prosimy o wysłanie e-maila na adres [email protected] W tytule proszę wpisać „Klimakterium”, w treści imię, nazwisko i numer telefonu (tylko do wiadomości redakcji). Na zgłoszenia czekamy do 23 kwietnia. Osobę, do której trafi wejściówka, poinformujemy telefonicznie.

  Poprzedni artykułŚwidniccy pacjenci bezpieczni
  Następny artykułZ Podola na Ziemię Świdnicką