W Stragonie rozegrano pierwsze Zawody Regionalne

  0

  Pierwsze w tym sezonie Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody rozegrano w niedzielę w Ośrodku Jeździeckim Stragona w Morawie. W pięciu konkursach wystartowało ponad 30 koni z czterech dolnośląskich klubów. Zawodnicy LKS Stragony Strzegom aż trzykrotnie stawali na najwyższym stopniu podium: Michał Konarski w klasie LL-Kucy, Nela Tomaszewicz w klasie L i Katarzyna Stąpor w klasie P.

  W konkursie LL-kucy Michał Konarski na Lady Laurze (LKS Stragona) uzyskał dwa najlepsze wyniki co dało mu dwa pierwsze miejsca w konkursie. Trzecie miejsce przypadło Katarzynie Stąpor na Daisy (LKS Stragona). Parkur w konkursie LL – dokładności bezbłędnie pokonało 6 zawodników: Franziska Gillmaier, Hanna Wołoszyn, Mariusz Kleniuk, Katarzyna Kurek, Adrianna Szczepara i Aleksandra Zawada.

  W konkursie L najlepszy wynik uzyskała Nela Tomaszewicz na Elipsonie (LKS Stragona). Drugie miejsce zajęła Franziska Gillmaier na Tivoli La Bonita (LKJ Hippologia). Trzecia była Paulina Góra na Erbim (LKS Stragona). Konkurs P najlepiej pojechała reprezentantka LKS Stragona – Katarzyna Stąpor na Excellent Momo. Druga była Kamila Muszyńska na Icandino (bpk), a trzecia Monika Rozwadowska na Epice (bpk).

  Obok Regionalnych Zawodów w skokach w Stragonie rozegrano również Towarzyskie Zawody w skokach. Rywalizowali w nich reprezentanci  z pięciu dolnośląskich ośrodków jeździeckich. W trzech konkursach towarzyskich wystartowało 13 koni. Najlepsze wyniki uzyskali:  w L0 – Karol Zych na Black Princess (LKS Stragona), w LL-kucy Zuzanna Antoniak na Topmanie (KJ Biały Las Przybylscy), w LL Natalia Stelmach na Toledo (LKS Stragona).

   

  /Stragona Strzegom/

  Poprzedni artykułDawał 200 złotych za wolność
  Następny artykułBędą obrady Sudecko-Śląskiego Konwentu Samorządowego