Udany początek sezonu

  0

  Dobrze rozpoczęli sezon 2012 wkkwiści z klubu LKS Stragona Strzegom. Pierwsze w tym sezonie zawody we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego odbyły się w miniony weekend w Jaroszówce.

  W Jaroszówce wystartowało 10 zawodników Stragony: Joanna Pawlak (na trzech koniach), Katarzyna Stąpor (na czterech koniach), Agata Jodko (na dwóch koniach), Karolina Augustyn, Patrycja Tabisz, Błażej Dudzic, Nela Tomaszewicz, Ola Zawada i Paulina Góra. Najlepsze wyniki uzyskała Joanna Pawlak. W konkursie klasy P na Jedwabnym Pyle była czwarta na 45 startujących koni, w konkursie CIC2* na Djenne-S była trzecia, a na Fleeting-S czwarta. W CIC2* rywalizowało 19 koni.

  Dobre wyniki uzyskała również Katarzyna Stąpor. W konkursie L-B na dwóch koniach znalazła się w pierwszej dziesiątce: na Duble Perfect była piąta, na Oranżerii dziesiąta. W najtrudniejszym konkursie zawodów – CIC2* na Aspanie zajęła siódme miejsce. Dobre starty w Jaroszówce zapisali na swoim koncie również Nela Tomaszewicz na Elipsonie (10 miejsce w L-A) oraz Ola Zawada na (14 pozycja w L-A). Paulina Góra na Erbim z powodu dwóch włamań na crossie ukończyła zawody na 29. miejscu. W konkursie tym startowały 34 konie.

  W Jaroszówce  startowały również Karolina Augustyn na Campari (33 miejsce w klasie P), Patrycja Tabisz (35 miejsce w klasie P), Ewelina Kamińska na Goofed-S (40 miejsce w klasie P), Błażej Dudzic na Semenie (26 miejsce w klasie L-B) oraz Agata Jodko na Ebonicie i Fernhill Cool Diamond, która swoje starty zakończyła eliminacją na crossie.

   

  /LKS Stragona Strzegom/

  Poprzedni artykułWjechał w prezydenta Wałbrzycha [FOTO]
  Następny artykułŚwidniczanie z tytułami mistrzów Polski