Pomóż odłowić groźne psy

  42

  Jedna z Czytelniczek Swidnica24.pl zaalarmowała o niebezpieczeństwie, w jakim znaleźli się działkowicze, których ogrody znajdują się w rejonie ulic Staszica i Lompy (za szpitalem Latawiec). Od kilkunastu dni problemem są dwa zdziczałe psy, agresywnie reagujące na spotkania z ludźmi.

  – Znamy ten problem i absolutnie go nie zbagatelizowaliśmy – zapewnia Jan Łętowski, zastępca komendanta świdnickiej Straży Miejskiej. – Urząd Miejski wydał już zlecenie na odłowienie tych psów, przypominających wilczury. Niestety, mimo tego, że patrol pojawia się na terenie tych ogrodów codziennie, psów nie udało nam się „namierzyć”. Zdajemy sobie jednak sprawę, że te zwierzęta są niebezpieczne i należy je jak najszybciej umieścić w schronisku.

  Straż Miejska apeluje do działkowiczów i wszystkich, którzy zauważą dwa bezpańskie psy w okolicach ulic Staszica i Lompy o powiadomienie dyżurnego pod bezpłatnym  numerem 986. Strażnicy natychmiast na miejsce wezwą lekarza weterynarii, z którym miasto ma podpisaną umowę na odławianie bezpańskich psów.

  asz

  Poprzedni artykułCzołówka na Niepodległości [FOTO]
  Następny artykułDlaczego postawili krzyż?