Odkryj świdnicką katedrę

  2

  Po wspólnym odkrywaniu Kościoła Pokoju przyszedł czas na poznanie tajemnic świdnickiej katedry. Jak zwykle, będzie okazja, by zobaczyć zakamarki świątyni, niedostępne ani dla turystów, ani dla parafian. Wycieczkę rozpoczniemy w sobotę 14 kwietnia o godzinie 11.00.

  Na wstępie posłuchamy ciekawostek o kościele, o których opowie ksiądz proboszcz Jan Bagiński. Radzimy słuchać uważnie, ponieważ później będą zagadki z nagrodami. Będziemy też zwiedzać kościół i wchodzić na wieżę. Prosimy zabrać ze sobą wygodne obuwie i ciepłe ubranie.

  Pamiętajcie też, żeby zabrać na wycieczkę „paszport odkrywcy”, do którego przybijemy Wam kolejną pieczątkę. Jeśli jeszcze go nie macie, to będziemy je rozdawać w trakcie zwiedzania katedry. Po zebraniu wszystkich pieczęci, będziecie mogli walczyć o główną nagrodę, czyli jednodniową wycieczkę dla czterech osób po Górach Sowich, która została ufundowana przez Pałac Jedlinka w Jedlinie Zdroju.

  Przed nami jeszcze kilka wycieczek, więc ci z Was, których zabrakło w Kościele Pokoju mają szansę na zdobycie nagrody głównej.

  Patronem medialnym wydarzenia jest Świdnica24 oraz ZnaneNieznane.

  Poprzedni artykułKrzyż na skwerze Lecha Kaczyńskiego [FOTO/VIDEO]
  Następny artykułNie przesadzaj z dyngusem