Atrakcje z Magazynem Swidnica24.pl

  0

  Wiosna nie rozpieszcza wysokimi temperaturami, ale przyjemnie wyjrzeć za okno i popatrzeć na coraz więcej kwitnących krzewów i drzew. Mamy nadzieję, że równie przyjemnie będzie się oderwać od codziennych informacji, sięgając do Magazynu Swidnica24.pl.

  Jak co tydzień zapraszamy Państwa do podróżowania, czytania książek, oglądania interesujących filmów, gotowania i spotkań z ciekawymi ludźmi. Z bogatych propozycji portalu Znanenieznane.pl tym razem wybraliśmy zamek w Mosznej, w województwie opolskim. Kogo nie stać na wyprawę nad Loarę, wystarczy, że pojedzie właśnie do Mosznej, a wrażenia będą podobne. Tam właśnie znajduje się zamek z 99 wieżami i wieżyczkami i z aż 365 pomieszczeniami (dział Turystyka).

  Do poczytania polecamy kolejną biograficzną opowieść Waris Dirie, autorki „Kwiatu pustyni”. Uciekinierka z Afryki w „Czarna kobieta, biały kraj” opisuje swoje doświadczenia z Wiednia, gdzie zamieszkała po nieudanym powrocie w ojczyste strony (dział Książka). Koniecznie trzeba zajrzeć do kuchni Penelopy, która nawet w nawale zawodowych obowiązków potrafi wyczarować błyskawiczny obiad dla całej rodziny. Po raz kolejny czarodziejka czerpie z doświadczeń Włochów (dział Kuchnia). Nie zabraknie oczywiście porad Powiatowego Rzecznika Konsumentów (dział Porady) i podpowiedzi, jakiego filmu poszukać na sobotni czy niedzielny wieczór (dział Kino).

  Na deser spotkanie z Pawłem Żurawiem, doktorem nauk ekonomicznych, żołnierzem, instruktorem nauki jazdy, słowem, – człowiekiem z pasją (dział Wywiad).

  Zapraszamy do Magazynu Świdnica24.pl, który czeka w menu pod hasłem Magazyn!

  Agnieszka Szymkiewicz

   

  Poprzedni artykułTragiczny wypadek na krajowej 5-tce
  Następny artykułCenne zbiory w bibliotece cyfrowej