Wiosenna zmiana w Magazynie Swidnica24.pl

  5

  Piękna pogoda zachęca do pozimowych porządków i zmian. Także Magazyn Swidnica24.pl! W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy cykl wywiadów Karoliny Moroz z obcokrajowcami, w tym rozpoczynamy nowy. Do kina, także tego domowego, zapraszać będzie Adrianna Woźniak, polecając kinowe przeboje sprzed lat i nowości. W dziale Kino odcinek pierwszy, „Z wypożyczalni”, a na początek „Nine” Roba Marshalla.

  Marcowe słońce w Polsce i Maroku zapewne świeci z inną intensywnością, podobnie w smakach różnią się kuchnie obu krajów. Penelopa w swojej kuchni wyczarowuje pełne egzotycznych przypraw danie, które na myśl przywołuje już wakacje. Dla wszystkich, którzy pragną jeszcze więcej słońca – klopsiki,  słoneczna potrwa z Maroka. Zapraszamy do działu Kuchnia.

  Ewa Solima „Japonka”

  Z szarością na co dzień skutecznie rozprawia się strzegomianka Ewa Solima. Utalentowana malarka, rzeźbiarka, projektantka wnętrz kreuje świat pełen kolorów i kontrastów, zaskakuje łączeniem rzeczy na pozór niemożliwych, jak granit z igłą i nićmi. Jej rzeźby i obrazy zyskują coraz większe uznanie. Ewa Solima jest bohaterką najnowszego odcinka cyklu „Ludzie z pasją”, który polecamy w dziale Wywiad.

  Jak zawsze nie brakuje cennych porad Powiatowego Rzecznika  Konsumentów w dziale Porady i zachęty do poczytania dobrej książki. Tym razem nieco przewrotnie w ten wiosenny czas  zapraszamy do krainy mrozów. W dziale Książka  „Po Syberii” Colina Thurbona.

  Miłej lektury!

  Agnieszka Szymkiewicz

  Poprzedni artykułLudzie z pasją: Ewa Solima
  Następny artykułSiatkarki „Ekonomika” mistrzyniami Dolnego Śląska