Wieści z boisk piłkarskich

    0

    Za nami kolejny piłkarski weekend. O ligowe punkty walczyli zawodnicy Polonii Świdnica, AKS-u Strzegom, Zjednoczonych Żarów, a także juniorzy Stali i Polonii. Zespoły Grom Witków i LKS-u Bystrzyca Górna rozegrały mecze sparingowe, były to ich ostatnie gry kontrolne przed rozpoczęciem rundy wiosennej.

    III liga: Polonia Świdnica – Orzeł Międzyrzecz 1:2

    Polonia: Pierzga, Bielski, Furmankiewicz, Goździejewski, Lato, Łagiewka, P. Salamon, Stachyra (73’ Tobiasz), Szewczak, Szuba (84’ Madziała), Śmiałowski

    Bramka dla Polonii: Łagiewka

    IV liga: AKS Strzegom – Karkonosze Jelenia Góra 0:2

    AKS: Krętkowski, Bęś, Wróbel, Gandurski, Adham, Serkies, Kozioł, Buryło, Burszta, Konarski, Arendarczyk

    Liga okręgowa: Zjednoczeni Żarów – Unia Złoty Stok 0:0

    Zjednoczeni: Hruszowiec , Drąg, Koluśniewski, Skrypak, Wojnowski, Ciupiński, Uszczyk, Rudnik, Korbecki, Dopieralski, M. Klimaszewski oraz Zyl, Dąbrowski, Wawrzyniak, Chłopek

    Liga Dolnośląska Juniorów: Karkonosze Jelenia Góra – Stal Świdnica 1:5

    Stal: Grygoriew, Dec, Piotrowski, Tyndel, Sowa, Kukla, M. Kusaj, T. Kusaj, Osienienko, Mateja, Furmankiewicz oraz Kończak, Budny, Pawela, Pasiewicz

    Bramki dla Stali: Furmankiewicz, Dec, T. Kusaj, Kukla, Budny

    Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych: Karkonosze Jelenia Góra – Stal Świdnica 1:19

    Stal: B. Kot, Rosiak, Ł. Kot, Kłos, Kaczorowski, Łysoń, Klag, Świeboda, Lempart, Pawela, Stachurski oraz Milanowski, Krasinkiewicz, Hoyer

    Bramki dla Stali: Ł. Kot (4), Łysoń (4), Pawela (3), Rosiak (2), Krasinkiewicz, Kaczorowski, Klag, Lempart, Hoyer, Stachurski

    Sparing: LKS Bystrzyca Górna – Skalnik Czarny Bór 4:1

    LKS: Bielak, Klemiński, Szewczyk, Łazarczyk, Niedziałkowski, Leśniak, Konefał, Sajdak, Żygadło, Ciuba, Kuczmajewski

    Bramki Dla LKS-u: Kuczmajewski (2), Łazarczyk, Ciuba

    Sparing: Grom Witków Karolina Jaworzyna Śląska 4:1

    Grom: Iwańczuk, Solarz, M. Cegielski, Piech, A. Kloc, Szuba ,Żołnierek, Krzystań, M. Cegielski, Ł. Cegielski, A. Kloc oraz Oracz, A. Kujawa, Spłocharski

    Karolina: Leletko, Myśliński, Krzeczowski, Borys, Czykieta, Karpacz, Tymcik, Ptak, Borowy, Krawczyk, Ignatowicz oraz Burdzy, Rutkowski, Bal, Zdanowicz, Smaruj

    Bramki dla Gromu: Liszka (2), Cegielski, Kloc

    Bramki dla Karoliny: Ignatowicz

    /M.Rodziewicz/