Tłumy na otwarciu Galerii Świdnickiej

  84

  W czasie Wielkiego Otwarcia Galerię Świdnicką odwiedziło 105 tysięcy osób! To absolutny rekord frekwencji wśród miast tej wielkości, co Świdnica.

  – Staraliśmy się, by otwarcie Galerii Świdnickiej było dobrze przygotowanym, pełnym atrakcji wydarzeniem. I to się nam w pełni udało. Docierają do nas bardzo pochlebne opinie od tych, którzy skorzystali z naszej oferty – mówi Elżbieta Sobolewska, dyrektor galerii.

  Od pierwszego dnia na klientów czekały konkursy z atrakcyjnymi nagrodami – między innymi 10 skuterów i wycieczka do Disneylandu. Na scenie bawili nas tancerze, wokaliści, akrobaci, rowerzyści. Było kolorowo, wesoło, rodzinnie. Sklepy na te dni przygotowały wiele promocji, rabatów i gratisów, sklepowe witryny zdobiły wiosenne już kolekcje odzieży i butów.

  – Wielkim logistycznym przedsięwzięciem były koncerty na dachu, pierwsze takie koncerty w Świdnicy. Wiemy, że niektórzy niecierpliwili się, przechodząc procedurę kontroli przed wejściem na koncert, ale dzięki temu byliśmy spokojni, że zapewniamy naszym klientom maksymalne bezpieczeństwo – dodaje Elżbieta Sobolewska.

  Koncerty udały się znakomicie, a uczestniczyło w nich łącznie ponad 7 tysięcy osób. Na dachu w sobotę zagrał zespół Zero Procent, a po nim fantastyczna Ewa Farna. W niedzielę bawiliśmy się przy Zakazie Wjazdu, gwiazdą wieczoru był zaś zespół Zakopower. Na deser przygotowano przepiękny pokaz fajerwerków.

  – Otwarcie było wielkim sukcesem. Ale pamiętajmy, że to dopiero początek. To galeria dla świdniczan i mam nadzieję, że tak właśnie będą to miejsce odbierać. A my dołożymy wszelkich starań, by nasi klienci czuli się tu jak najlepiej – podsumowuje dyrektor Galerii Świdnickiej.

  Poprzedni artykułFinaliści Odysei Umysłów
  Następny artykuł13. papierowa Swidnica24.pl już jest!