Spektakularne widowisko “Niech żyje cyrk” [KONKURS]

  4

  Cyrk Korona jest największym cyrkiem w Polsce. Od 1993 r. prezentuje swoim fanom i widzom przedstawienia na najwyższym światowym poziomie. Przez 20 lat działalności cyrku, spektakle obejrzało w sumie ponad 10 milionów entuzjastów sztuki cyrkowej w najlepszym wydaniu. Na arenie przez te wszystkie lata można było obejrzeć ponad 250 artystów, z ponad 40 krajów.

  Mamy dla Państwa dwadzieścia jednoosobowych wejściówek do Cyrku Korona. Aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie.  W jakim terminie przypada w tym roku Światowy Dzień Cyrku? podpowiedź znajdziecie Państwo na oficjalnym fanpage’u Cyrku Korona. Na poprawne odpowiedzi czekamy pod adresem [email protected], do piątku 23 marca do godziny 16:00. W treści e-maila prosimy o podanie imienia i nazwiska i numeru telefonu. Ze szczęśliwcami skontaktujemy się telefonicznie.

  “Niech żyje cyrk”, to spektakl stworzony specjalnie z myślą o jubileuszu 20-lecia Cyrku Korona. Tegoroczna multimedialna produkcja łączy w sobie elementy cyrku klasycznego, teatru, oraz wielkiej rewii zwierząt, jakiej w Polsce jeszcze nigdy nie było!  Sensacją wielkiej rewii będzie jedyny w Europie pokaz majestatycznych białych lwów.

  Jubileuszowy spektakl tworzy międzynarodowe grono artystów z Polski, Czech, Francji, Wielkiej Brytanii, Szkocji, Brazylii, oraz Hiszpanii. Żonglerka dowcipem, ponadprzeciętna sprawność fizyczna, bajeczne kostiumy, kolorowe światła, magia, oraz idealnie wkomponowana w każdy ruch artystów i zwierząt muzyka sprawią, że spektakl “NIECH ŻYJE CYRK!” pozostanie na długo w pamięci każdego nawet najbardziej wymagającego widza! To show, którego odbiorcą może być każdy bez względu na wiek!

  Gościem specjalnym będzie Piotr “SSNAKE” Wąsik finalista programu telewizyjnego “Mam Talent”. Ssnake wystąpi w napowietrzynym pokazie akrobatycznym na szarfach.

  Tylko w Cyrku Korona można zobaczyć francuską ekwilibrystkę Nanou. Dzięki najnowszej technologii logistycznej, w trakcie tournee 2012 – Cyrk Korona odwiedzi w tym roku ponad 200 miast na terenie kraju, dając tym samym ponad 230 spektakli. Każdego dnia, z miasta do miasta będzie przemieszczało się, ponad 18 wielkogabarytowych naczep osadzonych na ciągnikach siodłowych, w tym naczepy specjalistyczne do przewozu zwierząt, oraz kasy biletowe i bufet. Spektakle odbywają się pod nowoczesnym namiotem, o średnicy 36 metrów.

  Od 2009 roku Cyrk Korona, jako jedyny cyrk w Polsce, jest członkiem zarządu Europejskiego Stowarzyszenia Cyrkó – “ECA”.  Lidia Król – Pinder (dyrektor zarządzający) jest przedstawicielem “ECA” w Polsce, a Thomas Pinder (współwłaściciel) pracuje w komisji “ECA” zajmującej się regulacjami prawnymi związanymi ze standaryzacją transportów dla zwierząt. Honorowym prezydentem stowarzyszenia jest Księżna Monako – Stefania Grimaldi.

  Nie przegap okazji, wybierz się do największego, tradycyjnego polskiego cyrku ze zwierzętami.

  Świdnica 24 marca, sobota godzina 16:00 ul. Zamenhofa, obok Intermarche.

  Bawić was będzie słynny w świecie cyrku clown Tito Medina z Hiszpanii!