Magazyn Swidnica24.pl poleca się

  1

  Pogoda w ten weekend zdecydowanie nie zachęca do wychodzenia z domu, ale na Wielkanoc prognozy zapowiadają poprawę i na pewno warto pomyśleć o tym, gdzie po świątecznych, rodzinnych spotkaniach wybrać się na spacer. Między innymi o tym, co warto zobaczyć przeczytają Państwo w najnowszym wydaniu Magazynu Swidnica24.pl. Razem z portalem Znanenieznane.pl polecamy wyprawę nad kolorowe jeziorka.

  Foto ze strony UG Marciszów

  Wieś Wieściszowice niedaleko Marciszowa w powiecie Kamienna Góra przyciąga trzema stawami o wodzie zabarwionej na turkusowo, purpurowo i zielono. Skąd takie kolory i dlaczego jeziorka koniecznie trzeba zobaczyć? O tym w dziale Turystyka.

  Zanim jednak będzie czas na wycieczki, trzeba się przygotować do świąt. Powiatowy Rzecznik Konsumentów doradza, jak nie dać się złapać na wątpliwe pożyczki świateczne, nagłe obniżki cen i super promocje. Przydatne informacje Danuty Mazur w dziale Porady.

  A w dziale Kuchnia króluje czarodziejka Penelopa. Tym razem zachęca do przygotowania małych słodkości. Cynamonowe ślimaczki mogą stać się ozdobą stołu, o ile przygotuje się ich na tyle dużo, by nie zniknęły tuż po upieczeniu…

  W Magazynie znajdą Państwo jak zawsze podpowiedź, co warto poczytać i obejrzeć. A na deser spotkanie ze świdnickim wikipedystą, Bartoszem Czarnottą (dział Wywiad). Magazyn Swidnica24.pl czeka w menu pod hasłem Magazyn.

  Udanego, przedświątecznego weekendu!

  Agnieszka Szymkiewicz

  Poprzedni artykułLudzie z pasją: Bartosz Czarnotta
  Następny artykułNeo-Nówka znów w Świdnicy – występ odwołany