Magazyn Swidnica24.pl na czas

  0

  Dla jednych jest przekleństwem, dla innych inspiracją. Na przykład dla Adama Mroziuka czas, a raczej sposób jego mierzenia, to życiowa pasja. Niezwykły zegarmistrz jest jednym z bohaterów kolejnego wydania Magazynu Swidnica24.pl, na który zapraszamy jak zwykle w sobotę punktualnie o 10.00.

  Foto Adam Mroziuk

  Świebodziczanin z urodzenia i wyboru, znawca historii czasomierzy i ich „lekarz” opowiada nam o swoim hobby w cyklu „Ludzie z pasją”, który znajdą Państwo w dziale Wywiad. W tym samym dziale kolejna rozmowa Karoliny Moroz z obcokrajowcem, mieszkającym w Świdnicy. Jak miasto i mieszkańców postrzega Czeszka?

  Oczywiście nie zabraknie czarów Penelopy, która jak zawsze przygotowała przepis prosty, ale zaskakujący efektem. Jej torcik czekoladowy może być wspaniałym prezentem na Dzień Kobiet. Szczegóły w dziale Kuchnia.

  Niezawodna Danuta Mazur, Powiatowy Rzecznik Konsumentów, śpieszy z poradą praktyczną. W tym odcinku wzór reklamacji. Warto skopiować i zachować.

  Nie zabraknie oczywiście zaproszenia do ciekawej lektury i na wycieczkę. EMPIK proponuje do poczytania kilka powieści E.E. Schmitta,  a portal znanenieznane.pl zachęca do odwiedzenia Sobótki.

  Magazyn Swidnica24.pl tradycyjnie czeka na Czytelników w menu pod hasłem Magazyn. Miłego weekendu.

  Agnieszka Szymkiewicz

  Poprzedni artykułLudzie z pasją: Adam Mroziuk
  Następny artykuł7 samochodów w rowie