Lodowisko tylko do piątku

    2

    Świdnickie sztuczne lodowisko będzie czynne do nadchodzącego piątku. Ostatnia ślizgawka zaplanowana jest na piątek 16 marca o godz. 20.00. – Przy takich temperaturach  zdecydowanie wolimy spędzać czas na świeżym powietrzu. Zaczynamy spacerować, jeździć rowerem, grać w piłkę stąd coraz mniej z nas wybiera lodowisko jako formę rekreacji – tłumaczy dyrektor OSiR Edmund Frączak. –  Drugim powodem są rosnące koszty mrożenia tafli przy wysokich temperaturach, jakie zaczynamy mieć na zewnątrz i staje się to nieopłacalne – dodaje.

    Wszystkie szkoły i grupy zorganizowane, które chciałyby skorzystać ze ślizgawek prosimy o kontakt i rezerwacje terminów do piątku włącznie.

    – To co należy uznać za tegoroczny sukces OSIR-u przy zaangażowaniu wszystkich pracowników, to zatrzymanie tendencji spadkowej, jeżeli chodzi o frekwencje, z którą mieliśmy do czynienia w ostatnich latach. W tym roku obiekt odwiedziło około 90 tysięcy osób to jest blisko 1,5 tysiąca więcej niż przed rokiem . Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Świdnicy i okolic , którzy korzystali z naszej ślizgawki i zapraszamy za rok – kończy Edmund Frączak.

    (OSiR)