Krysiak treningowo w 6. Rajdzie Czechowickim

  1

  W ostatnią sobotę marca Paweł Krysiak weźmie udział w I rundzie Rajdowych Mistrzostw Śląska – 6. Rajdzie Czechowickim. Wicemistrz Rajdowego Pucharu Polski w markowej klasie Opla Astry pojedzie z nowym pilotem Pawłem Gackiem na prawym fotelu.

  Startem w 6. Rajdzie Czechowickim strzegomski kierowca rozpocznie tegoroczne rajdowe zmagania. Z nowym sezonem w zespole zaszły pewne zmiany. Po pierwsze zmienił sie pilot, Paweł Gacek, bo o nim tu mowa, dotychczasowy pilot Jacka Jureckiego, będzie dotrzymywał towarzystwa Pawłowi Krysiakowi podczas wszystkich tegorocznych rajdowych zmagań.

  Jestem przekonany, że wspólnie będziemy tworzyli zgrany duet na trasach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2012 – mówi Paweł Krysiak.

  Zmianom uległ także skład sponsorski. Doszło kilku nowych partnerów, jednak o ostatecznych barwach zespołu, jak i konkretnych planach na sezon 2012 będzie można mówić dopiero przed Rajdem Świdnickim, ponieważ rozmowy ze sponsorami ciągle się toczą… Na 100% wiadomo, że team Krysiak-Gacek pojedzie Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski w nowo powstałej klasie OPEL CUP.

  Natomiast co do startu w 6 Rajdzie Czechowickim to wzięcie w nim udziału będzie bardzo dobrym treningiem przed prawdziwym ściganiem w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

  Pozwoli mi i Pawłowi zgrać się, dopracować opis i jeżeli będzie taka potrzeba, wprowadzić pewne zmiany – komentuje Paweł Krysiak. – Nasz start w Rajdzie Czechowickim nie byłby możliwy bez ogromnej pomocy ze strony Jacka Jureckiego jak i całego jego zespołu, który wyjątkowo na ten rajd użyczy nam swojego samochodu za co mu bardzo serdecznie dziękujemy

  Poprzedni artykułMiliony za powódź
  Następny artykułChemik z II LO w Warszawie