Dzień Otwarty w I i II LO

    0

    Już jutro, 24 marca Dzień Otwarty w I i II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy. Szkoły otwierają drzwi miedzy 10.00 a 13.00. Odwiedzający obie szkoły będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną obu placówek na rok szkolny 2012/2013. Zapraszamy gimnazjalistów wraz z rodzicami.

    W II Liceum Ogólnokształcącym Dzień Otwarty rozpocznie się o godzinie 10.00 spotkaniem w auli. Gimnazjaliści i ich rodzice obejrzą występ artystyczny przygotowany przez uczniów szkoły oraz zapoznają się z zasadami rekrutacji i ofertą na rok szkolny 2012/2013. Następnie zapraszamy do gabinetów przedmiotowych na przygotowane przez uczniów warsztaty. W trakcie dnia otwartego będzie możliwość spotkań i rozmów z uczniami i nauczycielami II L.O.

    W I L.O. im. Jana Kasprowicza w Świdnicy gimnazjaliści będą mogli uczestniczyć w warsztatach przedmiotowych prowadzonych przez nauczycieli oraz w prezentacjach przygotowanych przez samych uczniów. Będą mogli zobaczyć i zwiedzić całego „Kasprowicza”. Przybyli wysłuchają koncertu Pauliny Lendy oraz zapoznają się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2012/2013. Spotkają się z nauczycielami „Kasprowicza” i jego obecnymi uczniami.