Photo Day – ruszyli na łowy

  40

  Sześć osób, wyłonionych w pierwszym etapie konkursu  Photo Day, zorganizowanego przez Swidnica24.pl i Rank Progress, ruszyło na fotograficzne łowy. Dzisiaj jako ostatni przed otwarciem Galerii Świdnickiej mają możliwość zrobienia zdjęć z jej wnętrza. Czytelnicy Swidnica24.pl poprzez głosowanie wybiorą najlepszy mini reportaż.

  Uczestnicy II etapu Photo Day z Elżbietą Sobolewską, dyrektorką Galerii Świdnickiej (druga z lewej).

  Galerię fotografują Daniel Młynarczuk, Szymon Sagan, Ewelina Rymczak, Konrad Litke, Tomasz Kuźbiński i Adriana Pawlikowska.

  Każdy z uczestników może wykonać dowolną liczbę zdjęć, ale tylko 10 wejdzie w skład fotoreportażu. Dzięki tej zabawie wszyscy Czytelnicy Swidnica24.pl będą mogli zobaczyć, jak wyglądają obszerne hole, wjazd na parking, kino na kilka dni przed otwarciem Galerii Świdnickiej.

  W najbliższą niedzielę, 4 marca 2012 roku, na portalu Swidnica24.pl zostanie udostępniona specjalna galeria. Każdy z Czytelników będzie mógł zagłosować na jego zdaniem najlepszy reportaż. Głosowanie potrwa  do 8 marca. 9 marca zwycięzca zostanie ogłoszony na portalu Swidnica24.pl. Nagrodę, ufundowana przez inwestora,  odbierze podczas uroczystości otwarcia. Galeria Świdnicka zaprosi na zakupy i do kina od 9 marca.

  Poprzedni artykułPolonia na bilbordach
  Następny artykułSą pieniądze, są zakupy