Photo Day – pierwsze pytanie [KONKURS]

  19

  Portal Swidnica24.pl i Galeria Świdnicka zapraszają do wspólnej zabawy, dzięki której możesz zobaczyć wnętrza galerii jeszcze przed jej otwarciem! Dziś pierwsze pytanie.

  W pierwszej połowie marca 2012 roku nastąpi wielkie otwarcie – wówczas każdy będzie mógł zobaczyć odwiedzić otwierane sklepy, restauracje, kino i fitness. Do tego dnia nie musi czekać 5 szczęśliwców, którzy zostaną zaproszeni na wycieczkę do zamkniętego jeszcze centrum handlowego. Uczestnicy Photo Day jako pierwsi zobaczą galerię „od środka” i będą mogli popatrzeć na ostatnie przygotowania przed wielkim otwarciem. Co więcej – dzięki wykonanym podczas Photo Day fotografiom- wnętrza będą mogli zobaczyć wszyscy czytelnicy Swidnica24.pl.

  Co trzeba zrobić, by wziąć udział w Photo Day?
  W Photo Day weźmie udział 5 osób wytypowanych przez nasz portal spośród tych, które wykażą się wiedzą dotyczącą Galerii Świdnickiej i wezmą udział w konkursie. Udzielenie poprawnych odpowiedzi na wszystkie 3 pytania daje szansę na znalezienie się w gronie szczęśliwców.

  Jak będzie wyglądać Photo Day?
  Przed otwarciem uczestnicy Photo Day spotykają się przed wejściem do Galerii Świdnickiej. Wszyscy zostaną zaproszeni do środka, gdzie jako pierwsi będą mogli zobaczyć jej wnętrza i będą mogli wykonać nieograniczoną liczbę zdjęć. Zdjęcia posłużą jako baza do przygotowania fotoreportażu pokazującego galerię przed jej otwarciem.

  Uczestnicy Photo Day będą mieli 2 dni na obróbkę swoich zdjęć, wybranie 10 najlepszych i skomponowanie z nich mini fotoreportaży. Tak przygotowane zdjęcia uczestników opublikujemy w formie galerii na portalu Swidnica24.pl. Autor najlepszego fotoreportażu otrzyma atrakcyjną nagrodę, która zostanie mu wręczona podczas wielkiego otwarcia.

  Pierwsze pytanie:

  Jaką powierzchnię użytkową ma Galeria Świdnicka?

  Odpowiedzi należy nadsyłać do czwartku, 9 lutego, na adres [email protected] W tytule wpisać  „Photo Day-pytanie pierwsze”, w treści odpowiedź, imię i nazwisko, zgodę na publikację imienia i nazwiska oraz numer telefonu do wiadomości Redakcji Swidnica24.pl. Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi na wszystkie pytania.

  TERMINARZ

  3, 10, 17 lutego –  pytania konkursowe na portalu Swidnica24.pl

  24 lutego – ogłoszenie finalistów na portalu Swidnica24.pl

  29 lutego – Photo Day w Galerii Świdnickiej

  2 marca – publikacja fotoreportaży na stronie Swidnica24.pl i rozpoczęcie głosowania

  9 marca – ogłoszenie zwycięzcy na portalu Swidnica24.pl

  Nagroda ufundowana przez Rank Progress  zostanie wręczona podczas uroczystości otwarcia Galerii Świdnickiej.

  Poprzedni artykułŚmiertelne ofiary tlenku węgla
  Następny artykułSzkoła jak marzenie