Hotel “Fado” już na wiosnę

  19

  Dwunastometrowy basen w podziemiach, dwie sauny, mini fitness, 25 pokoi i kuchnia portugalska. W Świdnicy na ukończeniu jest nowy hotel. Fado, bo taką będzie nosił nazwę, który powstaje przy placu św. Małgorzaty. Jest to mały rodzinny hotel, z restauracją, częścią konferencyjno – bankietową oraz strefą relaksu Wellness & Spa. Oficjalne otwarcie zaplanowano na wiosnę 2012 roku.

  – Część Wellness & Spa w naszym hotelu zajmuje powierzchnię ponad 150 m2. Zlokalizowana jest częściowo na parterze oraz częściowo na poziomie -1. Nasi goście będą mieli do dyspozycji SPA wraz z pokojami zabiegowymi i zakątkiem fitness –  mówi Kamila Suchorzewska, dyrektorka hotelu i dodaje – Po trudach dnia każdy znajdzie tu dużą dawkę relaksu i wypoczynku, który zapewni kompleks wodnych atrakcji, sauna fińska i sauna parowa.

  Po przekroczeniu progu hotelu Fado nie sposób będzie się oprzeć przyjemności płynącej ze  skosztowania jednego z dań serwowanych przez  restaurację Bacalhau. Tu będzie  można zasmakować tradycyjnych potraw kuchni polskiej. Natomiast osoby z  duszą odkrywcy i podróżnika po spróbowaniu  jednego z  portugalskich dań na chwilę przeniosą się w zakątki starej, pięknej Lizbony.

  Wielkość pokoi jest zróżnicowana, wynosi od około 15 m2 do 19 m2. Największy znajduje się na najwyższej kondygnacji, ma 30 m2 i  urządzony jest w nowoczesnym stylu. Przeszklona ściana zewnętrzna zapewnia wyjątkowy widok na plac św. Małgorzaty.

  /tepe/

  Poprzedni artykułLotnisko otwiera drzwi
  Następny artykułRuszają wybory uzupełniające ławników – zgłoszenia do 2 marca