Condizione: Najlepszy fitness w Świdnicy

  0

  Już 9 marca 2012, wraz z otwarciem Galerii Świdnickiej, otwarty zostanie długo oczekiwany przez wielu świdniczan klub fitness – CONDIZIONE Health & Fitness. Będzie to największy i zarazem najnowocześniejszy obiekt tego typu w całym regionie.

  Przedsprzedaż kart członkowskich klubu rozpocznie się 6 lutego 2012. Kartę w promocyjnej cenie 99 zł/miesiąc będzie można nabyć na stoisku CONDIZIONE w markecie TESCO w Świdnicy.

  Na powierzchni ponad 900 m2 klub będzie oferował swoim członkom m.in. salę do ćwiczeń siłowych, zajęcia fitness, zajęcia rowerowe oraz sauny suche, a także będzie w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  Klub będzie w pełni klimatyzowany i wyposażony w najlepszy na świecie sprzęt największego światowego producenta – amerykańskiej firmy LIFE FITNESS. Sprzęt ten jest bardzo wysoko ceniony wśród osób uprawiających sporty siłowe oraz fitness. Zapewnia on doskonałą efektywność, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

  Klub CONDIZIONE zapewnia swoim członkom dostęp do swojej oferty bez jakichkolwiek ograniczeń czasowych. Klub będzie otwarty codziennie w godzinach 6.00 – 22.00 oraz w weekendy w godzinach 8.00 – 20.00. W tym czasie członkowie mogą korzystać z pełnej oferty klubu bez jakichkolwiek ograniczeń, czy dodatkowych opłat.

  Dla Waszych pociech klub CONDIZIONE przygotował krainę dobrej zabawy, w której wykwalifikowana opiekunka zaopiekuje się Państwa dzieckiem podczas treningu. To bardzo komfortowe rozwiązanie dla młodych rodziców jest dostępne w ramach członkostwa nieodpłatnie.

  Każdy nowy członek będzie mógł skorzystać z treningu intro z trenerem personalnym. Otrzyma on indywidualny dziennik treningowy, w którym trener ustali indywidualny harmonogram ćwiczeń.

  Siłownia będzie podzielona na cztery strefy. Każda strefa oferuje odpowiedni zestaw ćwiczeń indywidualnych i wyposażona jest w sprzęt najwyższej jakości, a ćwiczenia odbywają się pod okiem wykwalifikowanego trenera.

  W strefie treningu kształtującego i siłowego ćwiczenia odbywać się będą na nowoczesnych maszynach, działających na wyizolowane grupy mięśniowe

  Strefa zdrowy kręgosłup zostanie wyposażona w specjalistyczne maszyny, które działają w sposób wzmacniający na mięśnie tułowia i brzucha, stabilizując jednocześnie kręgosłup.

  Strefa wolnych ciężarów to miejsce dla osób, które posiadają już pewne doświadczenie na siłowni.

  W strefie Cardio odbywać się będą treningi wytrzymałościowe, spalające tkankę tłuszczową oraz poprawiające wydolność i pracę układu sercowo – naczyniowego. Urządzenia Cardio wyposażone są w dotykowe panele LCD, które umożliwiają oglądanie telewizji w trakcie ćwiczeń, jak również umożliwiają odtwarzanie muzki oraz filmów z własnych nośników USB, IPhona, czy też IPoda. Darmowa aplikacja Virtual Trainer umożliwia każdemu skorzystanie z porad wirtualnego trenera.

  Klub CONDIZONE będzie dysponował również salą zajęć rowerowych, która zostanie wyposażona w kilkanaście specjalistycznych rowerów treningowych, gdzie zajęcia odbywać się będą w rytm muzyki, pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

  W klubie CONDIZIONE regularnie odbywać się będą zajęcia fitness. Sala fitness zostanie wyposażona w profesjonalny sprzęt do tego typu ćwiczeń oraz profesjonalny sprzęt audio.

  Członkostwo w promocyjnej cenie 99 zł będzie można nabyć na naszym stoisku w TESCO już od 6 lutego. Ilość kart jest ograniczona.

  Informacje: tel. 668505458|[email protected]|www.condizione.eu

  artykuł sponsorowany

  Poprzedni artykułHit dla Jako Teamu
  Następny artykułWkrótce wybory do Młodzieżowej Rady