Rozdajemy bilety

  14

  Dla naszych Czytelników mamy do rozdania trzy podwójne wejściówki na koncert grupy Jamal. Aby je zdobyć, wystarczy do nas napisać na adres [email protected]; w temacie listu prosimy wpisać Jamal i podać swój nr telefonu. Z obdarowanymi skontaktujemy się telefonicznie. Na e-maile czekamy do 25 stycznia do godziny 18:00.

  27 stycznia w świdnickim klubie „Baszta” wystąpi zespół Jamal. Polska grupa wykonująca muzykę z pogranicza reggae i dancehallu. Powstała w 1999 roku w Radomiu z inicjatywy Łukasza Borowieckiego i Tomka Mioduszewskiego.

  Za wydany w 2005 roku debiutancki album pt. Rewolucje formacja uzyskała nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Album Roku HIP-HOP / R & B

  Zespół wystąpi w składzie: Tomek „Miodu” Mioduszewski – wokal, Gienia – gitara basowa, Księżyc – gitara, Woocheck – keyboard, EMZK – keyboard, Siekierka – perkusja

  Koncert zaplanowano na 27 stycznia 2012 r. na godz. 20.00. Bilety przedsprzedaż 30 zł, 35 zł w dniu koncertu do nabycia w Klubie Baszta ul.Basztowa 2 lub Fresh Skate Shop ul. Pułaskiego 21.

  Poprzedni artykułSudecki Konwent z wojewodą
  Następny artykułGryf Świdnica zagra z najlepszymi