„Mister” nr 3 wśród campingów

  7

  Świdnicki camping zlokalizowany w kompleksie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Śląskiej zajął III miejsce w konkursie na najlepszy obiekt tego typu w Polsce – „Mister Camping 2011”.

  W ramach konkursu oceniane było m. in. zagospodarowanie i wyposażenie campingu, oferta i jakość usług dla turystów, czystość i estetyka oraz stan techniczny. Przy dokonywaniu ostatecznej oceny brane były również pod uwagę opinie turystów z kraju i zagranicy oraz oceny publikowane w mediach.

  Świdnicki camping znalazł się po raz kolejny wśród laureatów konkursu. To efekt nie tylko dobrej bazy i zarządzania nią, ale przede wszystkim zadowolenia turystów, którzy odwiedzili Świdnicę, a to przecież dla nich powstał camping – mówi Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy.

  Cieszymy się, że cały czas utrzymujemy się w czołówce polskich baz campingowych. Takie wyróżnienie to duża radość, ale też zobowiązanie do dalszego podnoszenia poprzeczki, by jakość naszych usług była jeszcze lepsza. Nowością, którą planujemy wdrożyć w tym roku jest darmowy internet poprzez WiFi na terenie całego obiektu. Pomysłów mamy więcej i będziemy o nich informować na bieżąco – dodaje Edmund Frączak, dyrektor Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

  Zwycięskie campingi są rekomendowane i reklamowane przez Polską Federację Campingu i Caravaningu w wydawnictwach oraz internecie. Promocję najlepszych campingów, w tym świdnickiego, wspierają również zagraniczne ośrodki Polskiej Organizacji Turystycznej i narodowy portal turystyczny „Odkryj Polskę”.

  ***

  Camping przy OSiR przy ul. Śląskiej dysponuje 15 stanowiskami caravaningowymi, polem namiotowym, łazienkami z prysznicami, kuchnią, grillowiskiem i salą integracyjną.

  ***

  W konkursie „Mister Camping” biorą udział wszystkie campingi zrzeszone w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu. Konkurs organizowany jest rokrocznie od ponad 47 lat przez PFCiC oraz Polską Organizację Turystyczną.

  Stefan Augustyn

  rzecznik prasowy UM w Świdnicy

  Poprzedni artykułZadymiło całe centrum
  Następny artykułMiliony euro na innowacje