Frontside w Baszcie

  6

  Już dzisiaj, w piątek 13 stycznia, w świdnickim klubie Baszta wystąpi zespół Frontside. Metalowcy z Sosnowca promować będą swój szósty album zatytułowany „Zniszczyć Wszystko”, który w zeszłym roku był nominowany do nagrody Fryderyka.

  Frontside jest znaną marką na krajowej scenie mocnego grania. Grupa istnieje blisko 20 lat i ma za sobą liczne koncerty na największych metalowych festiwalach w Polsce. Zeszłoroczna nominacja do Fryderyka nie była przypadkiem. Zresztą już raz ta nagroda przypadła zespołowi w udziale w 2003 roku. Charakterystyczne połączenie melodyjnych partii z brutalnym ciężarem tworzy energetyczną mieszankę brzmień, znakomicie sprawdzających się podczas występów na żywo.

  Razem z Frontside Świdnicę odwiedzi małopolski Totem, zespół o połowę młodszy, ale nie mniej wybuchowy. Dolny Śląska reprezentować będzie grupa Veal z Mieroszowa.

  Koncert w Baszcie rozpocznie się o 19:30 a bilety w cenie 25 złotych można będzie kupić w klubie od 19:00. Wizyta Frontside jest kolejnym po Hunter wydarzeniem organizowanym przez grupę „074”.

  Poprzedni artykułPolonez Świdnicki po raz ósmy [FOTO/VIDEO]
  Następny artykułOdświeżony ŚKPR